Луговое ауылының көшесін өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Октярьское ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 07 шілдедегі N 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 06 тамызда N 5-19-125 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4 тармағына сәйкес, Луговое ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШЕМІН:
1. Луговое ауылындағы көшесі төмендегідей өзгертілсін:
П. Морозов көшесі - Школьная көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Октябрьское ауылдық округінің әкімі         Н. Голушко

О переименовании улицы села Луговое
Решение акима Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 07 июля 2010 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 августа 2010 года за N 5-19-125
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с учетом мнений населения села Луговое РЕШАЮ:
1. Переименовать улицу в селе Луговое:
улицу П. Морозова - на улицу Школьная.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Октябрьского сельского округа             Н. Голушко