Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 20-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 сәуірде № 3040 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 3 қарашадағы 35-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011.11.03 № 35-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 250 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасының экономика және бюджеттік жоспарлау Министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 "Қазақстан Республикасының экономика және бюджеттік жоспарлау Министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2010 жылғы 23 қаңтардағы, 2010 жылғы 26 қаңтардағы, 2010 жылғы 4 ақпандағы, 2010 жылғы 9 ақпандағы, 2010 жылғы 11 ақпандағы, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 және 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 12 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "74 187 304" деген сандар "74 247 378" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 255 767" деген сандар "52 315 841" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "79 236 263" деген сандар "79 296 337" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақтың 1) тармақшасында:

О внесений изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2010 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2010 года за № 3040. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-6
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 03.11.2011 № 35-6
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 250 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010–2012 годы" и приказа и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" от 14 декабря 2009 года № 16-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликованное 29 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 14 января 2010 года, 21 января 2010 года, 23 января 2010 года, 26 января 2010 года, 4 февраля 2010 года, 9 февраля 2010 года, 11 февраля 2010 года, 16 февраля 2010 года в газете "Приуралье" № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 и 29 декабря 2009 года, 31 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 12 января 2010 года, 14 января 2010 года, в газете "Орал өңірі"  № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "74 187 304" заменить цифрами "74 247 378";
цифры "52 255 767" заменить цифрами "52 315 841";
в подпункте 2) цифры "79 236 263" заменить цифрами "79 296 337";
2) в подпункте 1) пункта 3:

бірінші абзацта "24 681 168" деген сандар "24 741 242" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "1 027 795" деген сандар "1 037 713" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "566 370" деген сандар "586 365" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "910 801" деген сандар "775 101" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "113 103" деген сандар "121 328" деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "647 056" деген сандар "502 756" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "884 296" деген сандар "911 888" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "162 876" деген сандар "169 244" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "298 408" деген сандар "304 342" деген сандармен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта "263 410" деген сандар "265 596" деген сандармен ауыстырылсын;
отыз екінші абзацта "1 615" деген сандар "1 719" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық бесінші, қырық алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 257 327 мың теңге;
"Мак" операциясын жүргізуге – 2 425 мың теңге.";
3) 3-тармақтың 3) тармақшасында:
бірінші абзацта "8 541 847" деген сандар "7 706 007" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта "2 556 642" деген сандар "1 680 580" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "709 174" деген сандар "731 879" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "5 209 208" деген сандар "5 224 455" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "57 865" деген сандар "60 135" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 5 199 659 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4 875 684 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
323 975 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
5) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Қ. Ешімов
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2010 жылғы 12 сәуірдегі
№ 20-2 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

в абзаце первом цифры "24 681 168" заменить цифрами "24 741 242";
в абзаце третьем цифры "1 027 795" заменить цифрами "1 037 713";
в абзаце четвертом цифры "566 370" заменить цифрами "586 365";
в абзаце пятом цифры "910 801" заменить цифрами "775 101";
в абзаце седьмом цифры "113 103" заменить цифрами "121 328";
в абзаце семнадцатом цифры "647 056" заменить цифрами "502 756";
в абзаце двадцатом цифры "884 296" заменить цифрами "911 888";
в абзаце двадцать втором цифры "162 876" заменить цифрами "169 244";
в абзаце двадцать четвертом цифры "298 408" заменить цифрами "304 342";
в абзаце тридцатом цифры "263 410" заменить цифрами "265 596";
в абзаце тридцать втором цифры "1 615" заменить цифрами "1 719";
дополнить абзацами сорок пятый, сорок шестой следующего содержания:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 257 327 тыс. тенге;
на проведение операции "Мак" - 2 425 тыс. тенге";
3) в подпункте 3) пункта 3:
в абзаце первом цифры "8 541 847" заменить цифрами "7 706 007";
в абзаце втором цифры "2 556 642" заменить цифрами "1 680 580";
в абзаце четвертом цифры "709 174" заменить цифрами "731 879";
в абзаце пятом цифры "5 209 208" заменить цифрами "5 224 455";
в абзаце шестом цифры "57 865" заменить цифрами "60 135";
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 5 199 659 тыс. тенге, в том числе:
4 875 684 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
323 975 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии              К. Ешимов
Секретарь областного маслихата   М. Құлшар
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 апреля 2010 года № 20-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2009 года № 16-1
Областной бюджет на 2010 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 475 667
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 321 710
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
40 743
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
005
Ақпараттық жүйелер құру
0
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
49 000
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
21 045
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
26 720
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
12 014
015
Қызмет жануаларын ұстауды ұйымдастыру
016
"Мак" операциясын өткізу
2 425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
43 170
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
43 170
04
Бiлiм беру
9 707 008
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
257 327
261
Облыстың білім басқармасы
257 327
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 327
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
3 082 987
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 292 592
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
933 650
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
358 942
261
Облыстың білім басқармасы
1 790 395
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
529 003
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
410 704
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
586 365
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 716
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 475 667
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 321 710
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
40 743
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
005
Создание информационных систем
0
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
49 000
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
21 045
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
26 720
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
12 014
015
Организация содержания служебных животных
016
Проведение операции «Мак»
2 425
271
Управление строительства области
43 170
003
Развитие объектов органов внутренних дел
43 170
04
Образование
9 707 008
1
Дошкольное воспитание и обучение
257 327
261
Управление образования области
257 327
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
257 327
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 082 987
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 292 592
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
933 650
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
358 942
261
Управление образования области
1 790 395
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
529 003
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
410 704
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь водимых объектов образования
586 365
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
114 716
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

2 183 796
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
154 506
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
154 506
261
Облыстың білім басқармасы
2 029 290
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 029 290
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
581 684
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 934
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 346
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
22 346
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
549 404
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
68 180
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
481 224
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 601 214
261
Облыстың білім басқармасы
2 670 974
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 798
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 062
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 200
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
165 912
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
214 948
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
146 398
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
355 674
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
177 570
029
Әдістемелік жұмыс
9 740
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 183 796
253
Управление здравоохранения области
154 506
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
154 506
261
Управление образования области
2 029 290
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 029 290
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
581 684
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 934
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 934
253
Управление здравоохранения области
22 346
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
22 346
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
549 404
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
68 180
060
Подготовка и переподготовка кадров
481 224
9
Прочие услуги в области образования
3 601 214
261
Управление образования области
2 670 974
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
40 798
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
26 062
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 200
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
165 912
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
214 948
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
146 398
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
355 674
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
177 570
029
Методическая работа
9 740
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"

862 536
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110 760
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 135
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
312 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 045
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 596
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
256 332
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
256 332
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 517
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

862 536
003
Социальная поддержка инвалидов
110 760
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
146 135
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
312 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28 045
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
265 596
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
256 332
256
Управление координации занятости и социальных программ области
256 332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 517
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 023
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 685
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 107
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 627 339
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 011 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 011 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 425 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 616 339
271
Облыстың құрылыс басқармасы
596 134
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
323 975
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 255
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
191 904
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 020 205
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 231
002
Ақпараттық жүйелер құру
0

018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 023
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1 685
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
196 107
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 627 339
1
Жилищное хозяйство
2 011 000
271
Управление строительства области
2 011 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 425 000
2
Коммунальное хозяйство
4 616 339
271
Управление строительства области
596 134
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
323 975
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
80 255
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
191 904
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 020 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
46 231
002
Создание информационных систем
0

004
Елді мекендерді газдандыру
987 258
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
510 053
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
820 353
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
743 470
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
566 200
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
346 640
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 343 098
1
Мәдениет саласындағы қызмет
882 835
262
Облыстың мәдениет басқармасы
882 835
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 544
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
154 724
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
203 650
007
Театр және музыка өнерін қолдау
294 524
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203 393
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0

004
Газификация населенных пунктов
987 258
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
510 053
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
820 353
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
743 470
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
566 200
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
346 640
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Управление строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 343 098
1
Деятельность в области культуры
882 835
262
Управление культуры области
882 835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
26 544
002
Создание информационных систем
0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
154 724
004
Увековечение памяти деятелей государства
0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
203 650
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
294 524
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
203 393
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
0

167 113
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 022
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
253 017
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 974
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 043
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 191 108
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 191 108
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
24 567
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 567
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 146 492
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 125
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 367
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 089 000
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 049
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 049
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
12
Көлiк және коммуникация
3 237 325
1
Автомобиль көлiгi
1 300 358
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 300 358
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 300 358
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi

167 113
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 022
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
253 017
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
159 974
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
93 043
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 191 108
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 191 108
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
24 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
24 567
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
1 146 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46 125
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 367
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 089 000
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 049
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 049
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
12
Транспорт и коммуникации
3 237 325
1
Автомобильный транспорт
1 300 358
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 300 358
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 300 358
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт

116 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
116 000
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
116 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 820 967
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 820 967
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 389
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
434 006
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 097
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
342 578
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 200
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
149 811
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға облыстық берілетін нысаналы даму трансферттер
207 886
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
166 000
13
Басқалар
354 315
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
36 597
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

116 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
116 000
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
116 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 820 967
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 820 967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
37 389
002
Развитие транспортной инфраструктуры
434 006
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
127 097
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
342 578
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 200
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
017
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
149 811
018
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
207 886
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
299 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
166 000
13
Прочие
354 315
1
Регулирование экономической деятельности
36 597
265
Управление предпринимательства и промышленности области