Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 30 шілдедегі № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда № 3046 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011.11.03 № 35-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2010 жылғы 23 қаңтардағы, 2010 жылғы 26 қаңтардағы, 2010 жылғы 4 ақпандағы, 2010 жылғы 9 ақпандағы, 2010 жылғы 11 ақпандағы, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 және 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 12 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "77 213 650" деген сан "80 040 277" деген санмен ауыстырылсын;
"23 853 207" деген сан "26 677 945" деген санмен ауыстырылсын;
"32 537" деген сан "36 126" деген санмен ауыстырылсын;
"53 321 006" деген сан "53 319 306" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "82 202 709" деген сан "85 043 381" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-482 864" деген сан "-505 890" деген санмен ауыстырылсын;
"1 350 165" деген сан "1 373 191" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-4 714 095" деген сан "-4 705 114" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "4 714 095" деген сан "4 705 114" деген санмен ауыстырылсын;
2) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 6 771 889 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2010 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 августа 2010 года за № 3046. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-6
Ескерту. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 03.11.2011 № 35-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" от 14 декабря 2009 года № 16-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликованное 29 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 14 января 2010 года, 21 января 2010 года, 23 января 2010 года, 26 января 2010 года, 4 февраля 2010 года, 9 февраля 2010 года, 11 февраля 2010 года, 16 февраля 2010 года в газете "Приуралье" № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 и 29 декабря 2009 года, 31 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 12 января 2010 года, 14 января 2010 года, в газете "Орал өңірі"  № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "77 213 650" заменить цифрой "80 040 277";
цифру "23 853 207" заменить цифрой "26 677 945";
цифру "32 537" заменить цифрой "36 126";
цифру "53 321 006" заменить цифрой "53 319 306";
в подпункте 2) цифру "82 202 709" заменить цифрой "85 043 381";
в подпункте 3) цифру "-482 864" заменить цифрой "-505 890";
цифру "1 350 165" заменить цифрой "1 373 191";
в подпункте 5) цифру "-4 714 095" заменить цифрой "-4 705 114";
в подпункте 6) цифру "4 714 095" заменить цифрой "4 705 114";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 6 771 889 тыс. тенге, в том числе:

6 412 074 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
359 815 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Василец
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2010 жылғы 30 шілдедегі
№ 23-1 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

6 412 074 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
359 815 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                    А. Василец
Секретарь областного маслихата         М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 30 июля 2010 года № 23-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2009 года № 16-1
Областной бюджет на 2010 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 622 827
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 445 797
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
41 029
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
005
Ақпараттық жүйелер құру
0
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
73 000
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
18 682
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
27 670
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
12 214
015
Қызмет жануаларын ұстауды ұйымдастыру
016
"Мак" операциясын өткізу
2 425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
73 870
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
73 870
04
Бiлiм беру
10 846 000
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
257 327
261
Облыстың білім басқармасы
257 327
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 327
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
3 074 381
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 273 692
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
913 691
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
360 001
261
Облыстың білім басқармасы
1 800 689
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
534 895
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
415 106
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
586 365
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 716
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 622 827
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 445 797
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
41 029
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
005
Создание информационных систем
0
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
73 000
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
18 682
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
27 670
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
12 214
015
Организация содержания служебных животных
016
Проведение операции "Мак"
2 425
271
Управление строительства области
73 870
003
Развитие объектов органов внутренних дел
73 870
04
Образование
10 846 000
1
Дошкольное воспитание и обучение
257 327
261
Управление образования области
257 327
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
257 327
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 074 381
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 273 692
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
913 691
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
360 001
261
Управление образования области
1 800 689
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
534 895
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
415 106
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь водимых объектов образования
586 365
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
114 716
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

2 249 337
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
155 789
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
155 789
261
Облыстың білім басқармасы
2 093 548
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 093 548
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
592 218
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 934
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 479
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 479
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
560 805
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 581
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
481 224
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 672 737
261
Облыстың білім басқармасы
3 074 226
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 073
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 342
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 200
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
206 588
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
235 033
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
155 226
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 185
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 974
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 249 337
253
Управление здравоохранения области
155 789
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
155 789
261
Управление образования области
2 093 548
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 093 548
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
592 218
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 934
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 934
253
Управление здравоохранения области
21 479
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 479
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
560 805
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 581
060
Подготовка и переподготовка кадров
481 224
9
Прочие услуги в области образования
4 672 737
261
Управление образования области
3 074 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44 073
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
26 342
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 200
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
206 588
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
235 033
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
155 226
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
352 185
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
160 974
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"

460 309
271
Облыстың құрылыс басқармасы
51 519
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
51 519
2
Әлеуметтiк көмек
862 536
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
862 536
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110 760
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 135
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
312 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 045
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 596
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
290 032
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
290 032
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 517
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0

460 309
271
Управление строительства области
51 519
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
51 519
2
Социальная помощь
862 536
256
Управление координации занятости и социальных программ области
862 536
003
Социальная поддержка инвалидов
110 760
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
146 135
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
312 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28 045
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
265 596
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
290 032
256
Управление координации занятости и социальных программ области
290 032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 517
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0

011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 023
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 685
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
229 807
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 253 375
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 011 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 011 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 425 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 242 375
271
Облыстың құрылыс басқармасы
786 974
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
155 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
359 815
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 255
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге

011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
5 023
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1 685
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
229 807
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 253 375
1
Жилищное хозяйство
2 011 000
271
Управление строительства области
2 011 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 425 000
2
Коммунальное хозяйство
6 242 375
271
Управление строительства области
786 974
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
155 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
359 815
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
80 255
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

191 904
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 455 401
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 041
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
1 158 958
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 190
011
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға арналған нысаналы трансферттері
403 152
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
139 000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
510 053
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
820 353
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
743 470
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
924 181
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
710 003
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 816 330
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 030 697
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 030 697
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

191 904
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5 455 401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 041
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
1 158 958
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 190
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
403 152
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
139 000
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
510 053
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
820 353
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
743 470
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
924 181
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
710 003
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Управление строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 816 330
1
Деятельность в области культуры
1 030 697
262
Управление культуры области
1 030 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

026
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270 570
027
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 113
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 022
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
253 017
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 974
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 043
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 271 910
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 271 910
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
25 669
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 669
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 166 192
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 125
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 367
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
10000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 108 700
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 049
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 049
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
60 000
12
Көлiк және коммуникация
3 770 690
1
Автомобиль көлiгi
1 630 358
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
270 570
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
167 113
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 022
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
253 017
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
159 974
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
93 043
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 271 910
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 271 910
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
25 669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
25 669
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
1 166 192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46 125
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 367
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 108 700
272
Управление архитектуры и градостроительства области
80 049
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 049
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
60 000
12
Транспорт и коммуникации
3 770 690
1
Автомобильный транспорт
1 630 358
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

1 630 358
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 630 358
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
246 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
246 000
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
246 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 894 332
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 894 332
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 088
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
434 006
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 097
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
342 578
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 200
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
149 811
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға облыстық берілетін нысаналы даму трансферттер

1 630 358
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 630 358
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
246 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
246 000
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
246 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 894 332
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 894 332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 088
002
Развитие транспортной инфраструктуры
434 006
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
127 097
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
342 578
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 200
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
017
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
149 811
018
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров