Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 15 қазандағы № 25-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қазанда № 3053 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011.11.03 № 35-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 980 және 2010 жылғы 12 қазандағы № 1053 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2010 жылғы 23 қаңтардағы, 2010 жылғы 26 қаңтардағы, 2010 жылғы 4 ақпандағы, 2010 жылғы 9 ақпандағы, 2010 жылғы 11 ақпандағы, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 және 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 12 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "80 040 277" деген сан "81 589 935" деген санмен ауыстырылсын;
"53 319 306" деген сан "54 868 964" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "85 043 381" деген сан "86 593 039" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақтың 1) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "25 746 407" деген сан "27 296 065" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "272 517" деген сан "272 403" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1 037 713" деген сан "1 225 452" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "586 365" деген сан "573 778" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2010 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 октября 2010 года за № 3053. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-6
Ескерту. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 03.11.2011 № 35-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 980 и от 12 октября 2010 года № 1053 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010–2012 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" от 14 декабря 2009 года № 16-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликованное 29 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 14 января 2010 года, 21 января 2010 года, 23 января 2010 года, 26 января 2010 года, 4 февраля 2010 года, 9 февраля 2010 года, 11 февраля 2010 года, 16 февраля 2010 года в газете "Приуралье" № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 и 29 декабря 2009 года, 31 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 12 января 2010 года, 14 января 2010 года, в газете "Орал өңірі"  № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "80 040 277" заменить цифрой "81 589 935";
цифру "53 319 306" заменить цифрой "54 868 964";
в подпункте 2) цифру "85 043 381" заменить цифрой "86 593 039";
2) в подпункте 1) пункта 3:
в абзаце первом цифру "25 746 407" заменить цифрой "27 296 065";
в абзаце втором цифру "272 517" заменить цифрой "272 403";
в абзаце третьем цифру "1 037 713" заменить цифрой "1 225 452";
в абзаце четвертом цифру "586 365" заменить цифрой "573 778";

бесінші абзацтағы "775 101" деген сан "724 286" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "911 499" деген сан "1 585 203" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "9 807 942" деген сан "9 486 741" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "210 000" деген сан "500 000" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "548 923" деген сан "571 948" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "332 579" деген сан "251 996" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "911 888" деген сан "855 946" деген санмен ауыстырылсын;
отызыншы абзацтағы "265 596" деген сан "237 096" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бірінші абзацтағы "28 045" деген сан "4 012" деген санмен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацтағы "43 928" деген сан "62 355" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацтағы "1 015 629" деген сан "1 013 493" деген санмен ауыстырылсын;
отыз алтыншы абзацтағы "510 053" деген сан "508 063" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық тоғызыншы, елуінші, елуі бірінші абзацтармен толықтырылсын:
"іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге – 1 401 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысында 110/35 Кв "Зашаған" қосалқы станциясын салу – 900 000 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға – 23 263 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  И. Енютин
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2010 жылғы 15 қазандағы
№ 25-1 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

в абзаце пятом цифру "775 101" заменить цифрой "724 286";
в абзаце десятом цифру "911 499" заменить цифрой "1 585 203";
в абзаце одиннадцатом цифру "9 807 942" заменить цифрой "9 486 741";
в абзаце пятнадцатом цифру "210 000" заменить цифрой "500 000";
в абзаце шестнадцатом цифру "548 923" заменить цифрой "571 948";
в абзаце девятнадцатом цифру "332 579" заменить цифрой "251 996";
в абзаце двадцатом цифру "911 888" заменить цифрой "855 946";
в абзаце тридцатом цифру "265 596" заменить цифрой "237 096";
в абзаце тридцать первом цифру "28 045" заменить цифрой "4 012";
в абзаце тридцать третьем цифру "43 928" заменить цифрой "62 355";
в абзаце тридцать пятом цифру "1 015 629" заменить цифрой "1 013 493";
в абзаце тридцать шестом цифру "510 053" заменить цифрой "508 063";
дополнить абзацами сорок девятый, пятидесятый, пятьдесят первым следующего содержания:
"на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения" - 1 401 тыс. тенге;
строительство подстанции 110/35 Кв "Зачаганск" в Западно-Казахстанской области" - 900 000 тыс. тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения" - 23 263 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                   И. Енютин
Секретарь областного маслихата        М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 15 октября 2010 года № 25-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2009 года № 16-1
Областной бюджет на 2010 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 624 228
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 447 198
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
41 029
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
005
Ақпараттық жүйелер құру
0
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
73 000
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
18 682
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
27 670
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
12 214
015
Қызмет жануаларын ұстауды ұйымдастыру
016
"Мак" операциясын өткізу
2 425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
73 870
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
73 870
04
Бiлiм беру
11 507 003
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
257 327
261
Облыстың білім басқармасы
257 327
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 327
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
3 061 680
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 273 692
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
913 691
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
360 001
261
Облыстың білім басқармасы
1 787 988
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
534 893
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
415 104
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
573 778
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 660
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 553
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 624 228
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 447 198
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
41 029
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
005
Создание информационных систем
0
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
73 000
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
18 682
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
27 670
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
12 214
015
Организация содержания служебных животных
016
Проведение операции "Мак"
2 425
271
Управление строительства области
73 870
003
Развитие объектов органов внутренних дел
73 870
04
Образование
11 507 003
1
Дошкольное воспитание и обучение
257 327
261
Управление образования области
257 327
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
257 327
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 061 680
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 273 692
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
913 691
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
360 001
261
Управление образования области
1 787 988
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
534 893
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
415 104
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь водимых объектов образования
573 778
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
114 660
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 553
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

2 249 337
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
155 789
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
155 789
261
Облыстың білім басқармасы
2 093 548
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 093 548
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
592 218
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 934
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 479
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 479
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
560 805
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 581
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
481 224
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 346 441
261
Облыстың білім басқармасы
3 074 226
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 073
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 342
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 200
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
206 588
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
235 033
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
155 226
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 185
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 974
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 249 337
253
Управление здравоохранения области
155 789
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
155 789
261
Управление образования области
2 093 548
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 093 548
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
592 218
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 934
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 934
253
Управление здравоохранения области
21 479
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 479
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
560 805
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 581
060
Подготовка и переподготовка кадров
481 224
9
Прочие услуги в области образования
5 346 441
261
Управление образования области
3 074 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44 073
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
26 342
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 200
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
206 588
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
235 033
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
155 226
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
352 185
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
160 974
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"

460 309
271
Облыстың құрылыс басқармасы
51 519
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
51 519
2
Әлеуметтiк көмек
810 003
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
810 003
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110 760
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 135
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
312 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 012
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237 096
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
290 032
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
290 032
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 517
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0

460 309
271
Управление строительства области
51 519
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
51 519
2
Социальная помощь
810 003
256
Управление координации занятости и социальных программ области
810 003
003
Социальная поддержка инвалидов
110 760
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
146 135
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
312 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 012
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
237 096
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
290 032
256
Управление координации занятости и социальных программ области
290 032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 517
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0

011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 023
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 685
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
229 807
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 146 097
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 011 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 011 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 425 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 135 097
271
Облыстың құрылыс басқармасы
785 650
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
155 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
359 815
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 806
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге

011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
5 023
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1 685
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
229 807
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 146 097
1
Жилищное хозяйство
2 011 000
271
Управление строительства области
2 011 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 425 000
2
Коммунальное хозяйство
6 135 097
271
Управление строительства области
785 650
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
155 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
359 815
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
79 806
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
049
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

191 029
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 349 447
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 041
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
1 458 958
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 190
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
139 000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
508 063
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
820 353
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
742 658
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
924 181
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
710 003
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 816 330
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 030 697
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 030 697
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 718
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
182 128
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
0

191 029
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5 349 447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 041
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
1 458 958
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 190
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
139 000
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
508 063
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
820 353
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
742 658
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
924 181
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
710 003
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Управление строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 816 330
1
Деятельность в области культуры
1 030 697
262
Управление культуры области
1 030 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
26 718
002
Создание информационных систем
0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
182 128
004
Увековечение памяти деятелей государства
0

50 660
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 224
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
154 707
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 207
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
40 400
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
12 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 303 747
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 303 747
271
Облыстың құрылыс басқармасы
900 000
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
900 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
403 747
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
595
011
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға арналған нысаналы трансферттері
403 152
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 916 347
1
Ауыл шаруашылығы
814 737
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
752 382
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 069
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
109 074
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
0
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
190
007
Ақпараттық жүйелер құру
0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
156 452
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
7 273
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтедің құнын субсидиялау
22 549
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 904
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
404 871
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0

50 660
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
16 224
263
Управление внутренней политики области
154 707
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
102 207
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
40 400
004
Создание информационных систем
0
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 303 747
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 303 747
271
Управление строительства области
900 000
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
900 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
403 747
007
Развитие теплоэнергетической системы
595
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
403 152
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 916 347
1
Сельское хозяйство
814 737
255
Управление сельского хозяйства области
752 382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
49 069
002
Поддержка семеноводства
109 074
004
Развитие информационно-
маркетинговой системы сельского хозяйства
0
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
190
007
Создание информационных систем
0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
156 452
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
7 273
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
22 549
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 904
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
404 871
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
0

1 096 595
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
843 578
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
371 873
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
026
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270 570
027
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 113
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 022
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
253 017
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 974
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 043
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 271 910
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 271 910
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
25 669
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 669
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 166 192
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 125
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 367
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
10000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 108 700
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 049
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 049
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу

1 096 595
255
Управление сельского хозяйства области
843 578
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
371 873
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
270 570
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
167 113
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 022
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
253 017
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
159 974
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
93 043
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 271 910
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 271 910
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
25 669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
25 669
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
1 166 192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46 125
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 367
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 108 700
272
Управление архитектуры и градостроительства области
80 049
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 049
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов

003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
60 000
12
Көлiк және коммуникация
3 770 690
1
Автомобиль көлiгi
1 630 358
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 630 358
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 630 358
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
246 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
246 000
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
246 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 894 332
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 894 332
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 088
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
434 006
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 097
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
342 578
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 200
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер

003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
60 000
12
Транспорт и коммуникации
3 770 690
1
Автомобильный транспорт
1 630 358
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 630 358
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 630 358
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
246 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
246 000
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
246 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 894 332
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 894 332
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 088
002
Развитие транспортной инфраструктуры
434 006
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
127 097
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
342 578
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 200
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
017
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров