Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қазандағы № 26-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қазанда № 3054 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011.11.03 № 35-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2010 жылғы 23 қаңтардағы, 2010 жылғы 26 қаңтардағы, 2010 жылғы 4 ақпандағы, 2010 жылғы 9 ақпандағы, 2010 жылғы 11 ақпандағы, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 және 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 12 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "81 589 935" деген сан "82 740 796" деген санмен ауыстырылсын;
"26 677 945" деген сан "27 670 785" деген санмен ауыстырылсын;
"36 126" деген сан "191 594" деген санмен ауыстырылсын;
"54 868 964" деген сан "54 871 517" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "86 593 039" деген сан "87 743 900" деген санмен ауыстырылсын;
2) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 8 008 441 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
7 664 673 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
343 768 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
3) 9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 октября 2010 года № 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 октября 2010 года за № 3054. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-6
Ескерту. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 03.11.2011 № 35-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" от 14 декабря 2009 года № 16-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликованное 29 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 14 января 2010 года, 21 января 2010 года, 23 января 2010 года, 26 января 2010 года, 4 февраля 2010 года, 9 февраля 2010 года, 11 февраля 2010 года, 16 февраля 2010 года в газете "Приуралье" № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 и 29 декабря 2009 года, 31 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 12 января 2010 года, 14 января 2010 года, в газете "Орал өңірі"  № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "81 589 935" заменить цифрой "82 740 796";
цифру "26 677 945" заменить цифрой "27 670 785";
цифру "36 126" заменить цифрой "191 594";
цифру "54 868 964" заменить цифрой "54 871 517";
в подпункте 2) цифру "86 593 039" заменить цифрой "87 743 900";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 8 008 441 тыс. тенге, в том числе:
7 664 673 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
343 768 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
3) пункт 9 изложить в следующей редакции:

048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 660
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 553
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 262 319
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
156 749
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
156 749
261
Облыстың  білім басқармасы
2 105 570
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 105 570
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
593 723
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 934
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 934
253
Облыстың  денсаулық сақтау басқармасы
21 564
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 564
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың  білім басқармасы
562 225
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
81 001
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
481 224
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 326 848
261
Облыстың  білім басқармасы
3 258 575
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 073
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 842
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 200
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
207 738
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
235 033
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
157 226
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 185
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
114 660
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 553
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 262 319
253
Управление здравоохранения области
156 749
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
156 749
261
Управление образования области
2 105 570
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 105 570
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
593 723
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 934
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 934
253
Управление здравоохранения области
21 564
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 564
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
562 225
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
81 001
060
Подготовка и переподготовка кадров
481 224
9
Прочие услуги в области образования
5 326 848
261
Управление образования области
3 258 575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48 073
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
26 842
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 200
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
207 738
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
235 033
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
157 226
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
352 185
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

160 974
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру,  техникалық және кәсіптік білім беру,  орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 917
029
Әдістемелік жұмыс
10 379
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
1 971 008
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 068 273
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 585 203
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
80 154
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
402 916
05
Денсаулық сақтау
22 324 141
1
Кең бейiндi ауруханалар
148 462
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
148 462
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
148 462
2
Халықтың денсаулығын қорғау
646 410
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
646 410
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
399 057
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
159 316
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
87 196
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
841
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 034 741
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 034 741
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зердеп шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 308 624
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
76 728
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
70 330
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
92 543
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету

160 974
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
57 917
029
Методическая работа
10 379
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 971 008
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
2 068 273
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 585 203
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
80 154
037
Строительство и реконструкция объектов образования
402 916
05
Здравоохранение
22 324 141
1
Больницы широкого профиля
148 462
253
Управление здравоохранения области
148 462
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
148 462
2
Охрана здоровья населения
646 410
253
Управление здравоохранения области
646 410
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
399 057
006
Услуги по охране материнства и детства
159 316
007
Пропаганда здорового образа жизни
87 196
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
841
3
Специализированная медицинская помощь
3 034 741
253
Управление здравоохранения области
3 034 741
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
2 308 624
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
76 728
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
70 330
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
92 543
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией

013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
252 150
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
235 520
261
Облыстың  білім басқармасы
461 809
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
461 809
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 014
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 014
2
Әлеуметтiк көмек
815 003
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
815 003
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
115 760
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және  18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 135
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
312 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 012
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер

013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
252 150
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
235 520
261
Управление образования области
461 809
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
461 809
271
Управление строительства области
10 014
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 014
2
Социальная помощь
815 003
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
815 003
003
Социальная поддержка инвалидов
115 760
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
146 135
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
312 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 012
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

237 096
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
353 949
256
Облыстың жұмыспен қамту  мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
353 949
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 517
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 023
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 685
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
292 724
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 726 431
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 011 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 011 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 425 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 715 431
271
Облыстың құрылыс басқармасы
699 603
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)  бюджеттеріне  нысаналы даму  трансферттері
85 000
033
Аудандардың  (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
044
Аудандардың  (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
343 768
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

237 096
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
353 949
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
353 949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 517
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 023
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1 685
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
292 724
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 726 431
1
Жилищное хозяйство
2 011 000
271
Управление строительства области
2 011 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 425 000
2
Коммунальное хозяйство
6 715 431
271
Управление строительства области
699 603
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
85 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
343 768
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

79 806
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
191 029
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 015 828
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 285
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
1 453 826
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
946
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
139 000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
508 063
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
820 353
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
742 658
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
957 757
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 347 940
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0

79 806
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
191 029
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6 015 828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 285
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
1 453 826
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
946
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
139 000
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры  и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
508 063
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры  и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
820 353
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
742 658
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
957 757
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 347 940
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Управление строительства области
0

012
Ақпараттық жүйелер құру
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40 411
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
537 556
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
537 556
6
Жер қатынастары
99 531
251
Облыстың жер қатынастары басқару басқармасы
99 531
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 426
002
Ақпараттық жүйелер құру
3 090
003
Жер қатынастарын реттеу
16 300
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
49 715
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1 096 595
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
843 578
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
371 873
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
026
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270 570
027
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 113
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 022
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
253 017
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 974
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 043
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 445 019
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 445 019
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
25 821
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 821
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы

012
Создание информационных систем
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
40 411
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
537 556
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
537 556
6
Земельные отношения
99 531
251
Управление земельных отношений области
99 531
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
30 426
002
Создание информационных систем
3 090
003
Регулирование земельных отношений
16 300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49 715
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного  хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 096 595
255
Управление сельского хозяйства области
843 578
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
371 873
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
270 570
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
167 113
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 022
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
253 017
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета  бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
159 974
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета  бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
93 043
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 445 019
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 445 019
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
25 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
25 821
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области

1 339 149
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 125
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 367
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
10000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 281 657
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 049
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 049
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
60 000
12
Көлiк және коммуникация
3 820 219
1
Автомобиль көлiгi
1 732 638
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 732 638
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 732 638
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы  даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
226 500
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
226 500
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
226 500
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 861 081
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 861 081
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 466
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
434 006
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 097
006
Ақпараттық жүйелер құру
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
200
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
342 578
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға  республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 339 149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46 125
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 367
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 281 657
272
Управление архитектуры и градостроительства области
80 049
001
Услуги по реализации государственной политики  в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 049
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
60 000
12
Транспорт и коммуникации
3 820 219
1
Автомобильный транспорт
1 732 638
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 732 638
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 732 638
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный  и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
226 500
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
226 500
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
226 500
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 861 081
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 861 081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 466
002
Развитие транспортной инфраструктуры
434 006
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
127 097
006
Создание информационных систем
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
342 578
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров