2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 25 ақпандағы № 26-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда № 7-1-177 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 38-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-160 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 2010 жылғы 4 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 140 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 092 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 411 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 290 024 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 6 346 691 мың теңге;
2) шығындар – 14 385 061 мың теңге;
3) таза бюджеттен кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 12 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 743 724 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -743 724 мың теңге:
қарыздар түсімі – 383 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 136 607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 883 мың теңге.
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасының "2010-2012 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі негізінде және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптасады".
6 тармағында:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года № 24-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года № 26-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 2 марта 2010 года № 7-1-177. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2011 года № 38-10
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2011 № 38-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 24 декабря 2009 года № 24-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-160, опубликованное 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года в газете "Жайық үні" и 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года, 4 февраля 2010 года в газете "Пульс города") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 140 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 092 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 411 134 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 290 024 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 346 691 тысяч тенге;
2) затраты – 14 385 061 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 12 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 743 724 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -743 724 тысяч тенге:
поступление займов – 383 000 тысяч тенге;
погашение займов – -1 136 607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 883 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Поступления в городской бюджет на 2010 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы", решением областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" и согласно пункта 4 настоящего решения".
в пункте 6:

"118 880" саны "67 880" санымен ауыстырылсын;
8 тармағында:
"№ 43 балабақшаны күрделі жөндеуге және жобалау сметалық құжаттама дайындауға – 62 133 мың теңге" деген сөздерден кейін: "Орал қаласындағы № 1 ЖОББМ күрделі жөндеуге – 49 284 мың теңге, Орал қаласындағы № 3 балабақшаны күрделі жөндеуге – 15 651 мың теңге, Московская көшесінің (С. Датұлы көшесінен Қызылжарская көшесіне дейінгі) жолын қайта құрылымдауға – 207 886 мың теңге, Гагарин атындағы кинотеатрдың филиалын күрделі жөндеуге - 937 мың теңге, № 13 кітапхана филиалының ғимаратын күрделі жөндеуге - 16 323 мың теңге, шағын отбасыларына арналған 240 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына - 859 000 мың теңге, қалалық жағалау құрылысына (Жеңіс алаңы ауданы) - 110 000 мың теңге, аулаларды абаттандыруға - 250 000 мың теңге, коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 100 000 мың теңге, коммуналдық меншікке 2 ғимарат сатып алуға – 198 000 мың теңге, жолды орташа жөндеуге – 200 000 мың теңге, жолды күрделі жөндеуге – 84 000 мың теңге, жолды қайта құрылымдауға – 136 000 мың теңге, 1-4-сынып оқушыларына ыстық тамақты ұйымдастыруға - 58 840 мың теңге, білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін қоғамдық көлікте жеңілдікпен жол жүруін жүзеге асыруға - 70 000 мың теңге, қала маңындағы жерлерді аймақтарға бөлу жұмыстарын жүргізуге - 49 715 мың теңге, Батыс Қазақстан облысы суретшілерінің альбомын шығаруға – 3 780 мың теңге, "Мәңгілік алау" мемориалын күрделі жөндеуге - 60 000 мың теңге, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге - 7 866 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
", Орал қаласының 9-шағынауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысына - 464 439 мың теңге" сөздері алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 31 479 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін";
келесі мазмұндағы 8-2-тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 1 136 607 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың берешектерін өтеу қарастырылғаны ескерілсін";
келесі мазмұндағы 8-3-тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 3 417 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың берешектерін өтеу бойынша өсім қарастырылғаны ескерілсін";
аталған шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

цифру "118 880" заменить цифрой "67 880";
в пункте 8:
после слов ", на разработку проектно-сметной документации и капитальный ремонт детского сада № 43 – 62 133 тысячи тенге" дополнить словами ", на капитальный ремонт СОШ № 1 в г.Уральске – 49 284 тысячи тенге, на капитальный ремонт детского сада № 3 в г.Уральске – 15 651 тысяча тенге, на реконструкцию дорог по ул.Московская (от ул.С.Датова до Кызылжарской) – 207 886 тысяч тенге, на капитальный ремонт филиала кинотеатра им.Гагарина – 937 тысяч тенге, на капитальный ремонт здания филиала библиотеки № 13 – 16 323 тысячи тенге, на строительство дома для малосемейных на 240 квартир в г.Уральске – 859 000 тысяч тенге, на строительство городской набережной (р-н пл.Победы) – 110 000 тысяч тенге, на благоустройство дворов – 250 000 тысяч тенге, на развитие коммунального хозяйства – 100 000 тысяч тенге, на приобретение 2-х зданий в коммунальную собственность – 198 000 тысяч тенге, на средний ремонт дорог – 200 000 тысяч тенге, на капитальный ремонт дорог – 84 000 тысяч тенге, на реконструкцию дорог – 136 000 тысяч тенге, на организацию горячего питания учащихся 1-4 классов – 58 840 тысяч тенге, на осуществление льготного проезда на общественном транспорте обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения 70 000 тысяч тенге, на проведение работ по зонированию земель пригородный зоны – 49 715 тысяч тенге, на выпуск альбомов художников Западно-Казахстанской области – 3 780 тысяч тенге, на капитальный ремонт мемориала "Вечный огонь" – 60 000 тысяч тенге, на проведение мероприятий посвященных 65-летию Великой Отечественной войны – 7 866 тысяч тенге";
слова ", на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне № 9 города Уральска – 464 439 тысяч тенге" исключить;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2010 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 31 479 тысяч тенге";
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2010 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа в сумме 1 136 607 тысяч тенге";
дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2010 год предусмотрена пеня на погашение долга местного исполнительного органа в сумме 3 417 тысяч тенге";
приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Круглоозерное кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Деркөл кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Желаев кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима Зачаганского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Круглоозерновского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Деркульского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Желаевского поселкового округа