2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 19 мамырдағы № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 26 мамырда № 7-1-187 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 38-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-160 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4 және 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 2010 жылғы 4 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 788 402 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 187 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 433 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 369 524 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 6 797 808 мың теңге;
2) шығындар – 14 960 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер-0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу -12 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 815 724 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -815 724 мың теңге:
қарыздар түсімі – 311 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – - 1 136 607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 883 мың теңге.";
8 тармақта:
"251 500" саны "250 093" санымен ауыстырылсын;
"тарихи-мәдени ескерткіштерді жөндеуден өткізуге – 2 800 мың теңге" деген сөздерден кейін "; Орал қаласының бас жоспарын түзетуді аяқтауға – 45 000 мың теңге, Орал қаласының Достық-Дружба даңғылы бойындағы тарихи ғимараттардың қасбетін жөндеу – 5 000 мың теңге, биогумус алуға – 25 000 мың теңге, елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 20 000 мың теңге, абаттандыруға – 39 176 мың теңге, жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 53 152 мың теңге, аулаларды абаттандыруға – 60 000 мың теңге, жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге – 8 000 мың теңге, 2008-2010 жылдарға арналған "Жасыл Ел" бағдарламасын жүзеге асыру (жастар еңбек жасақтары сарбаздарының еңбекақысын төлеуге, механикаландырылған жұмыс, құралдар сатып алу үшін) – 13 600 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года № 24-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 19 мая 2010 года № 29-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 26 мая 2010 года № 7-1-187. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2011 года № 38-10
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2011 № 38-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 24 декабря 2009 года № 24-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-160, опубликованное 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4 и 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года, 4 февраля 2010 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 788 402 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 187 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 433 134 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 369 524 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 797 808 тысяч тенге;
2) затраты – 14 960 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 12 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 815 724 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -815 724 тысяч тенге:
поступление займов – 311 000 тысяч тенге;
погашение займов – -1 136 607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 883 тысяч тенге.";
в пункте 8:
цифру "251 500" заменить цифрой "250 093";
после слов "на ремонт историко–культурных памятников – 2 800 тысяч тенге" дополнить словами "; на завершение корректировки генерального плана города Уральска – 45 000 тысяч тенге, на ремонт фасадов исторических зданий по проспекту Достык-Дружба – 5 000 тысяч тенге, на приобретение биогумуса – 25 000 тысяч тенге, на обеспечение санитарии населенных пунктов – 20 000 тысяч тенге, на благоустройство – 39 176 тысяч тенге, на развитие тепло-энергетической системы – 53 152 тысяч тенге, на благоустройство дворов – 60 000 тысяч тенге, на обеспечение безопасности дорожного движения – 8 000 тысяч тенге, реализация программы "Жасыл-Ел" на 2008-2010 годы (оплата труда бойцов молодежных трудовых отрядов, механизированные работы, приобретение инвентаря) – 13 600 тысяч тенге;";

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының 29-шы
кезектен тыс сессиясының төрайымы      В. П. Михно
Орал қалалық мәслихатының хатшысы      Ә. Қ. Истелюев
2010 жылғы 19 мамырдағы № 29-2
Орал қалалық мәслихаттың шешіміне
1 қосымша

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 29-й внеочередной сессии
Уральского городского маслихата       В. П. Михно
Секретарь Уральского городского
маслихата                             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 19 мая 2010 года № 29-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

14 416
006
000
Тұрғын үй көмегі
61 370
007
000
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126 000
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
8 165
010
000
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 682
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
26 195
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82 487
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 264
017
000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
53 044
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
20 307
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
149 822
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71 387
008
000
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
71 387
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 529
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 529
001
000
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 731
011
000
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

14 416
006
000
Жилищная помощь
61 370
007
000
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126 000
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
8 165
010
000
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 682
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
26 195
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82 487
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 264
017
000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 044
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
20 307
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
149 822
464
Отдел образования района (города областного значения)
71 387
008
000
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
71 387
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 529
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 529
001
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
48 731
011
000
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат