2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қарашада № 7-1-198 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 38-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-160 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4 және 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 2010 жылғы 4 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 894 656 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 593 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 334 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 348 024 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 9 619 062 мың теңге;
2) шығындар – 17 150 557 мың теңге;
3) таза бюджеттен кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 929 442 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 929 442 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 814 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -814 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 312 067 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 136 607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 883 мың теңге.";
8-тармақта:
"859 000" саны "877 912" санымен ауыстырылсын;
"194 805" саны "192 126" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года № 24-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2010 года № 33-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 11 ноября 2010 года № 7-1-198. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2011 года № 38-10
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2011 № 38-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 24 декабря 2009 года № 24-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-160, опубликованное 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4 и 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года, 4 февраля 2010 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 894 656 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 593 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 334 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 348 024 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 619 062 тысяч тенге;
2) затраты – 17 150 557 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 929 442 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 929 442 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 814 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -814 657 тысяч тенге:
поступление займов – 312 067 тысяч тенге;
погашение займов – -1 136 607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 883 тысяч тенге.";
в пункте 8:
цифру "859 000" заменить цифрой "877 912";
цифру "194 805" заменить цифрой "192 126";

"200 000" саны "194 292" санымен ауыстырылсын;
"84 000" саны "38 500" санымен ауыстырылсын;
"136 000" саны "131 134" санымен ауыстырылсын;
"58 840" саны "114 740" санымен ауыстырылсын;
"105 000" саны "144 600" санымен ауыстырылсын;
"171 566" саны "214 081" санымен ауыстырылсын;
"13 600" саны "9 411" санымен ауыстырылсын;
"350 000" саны "900 000" санымен ауыстырылсын;
"80 000" саны "106 255" санымен ауыстырылсын;
"22 164" саны "22 156" санымен ауыстырылсын;
"45 067" саны "45 045" санымен ауыстырылсын;
"20 307" саны "2 564" санымен ауыстырылсын;
"792 887" саны "791 649" санымен ауыстырылсын;
"416 212" саны "416 127" санымен ауыстырылсын;
"150 688" саны "126 096" санымен ауыстырылсын;
"жол құрылысына – 60 000 мың теңге" деген сөздерден кейін "; жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке – 35 000 мың теңге, мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтерін көрсетуге – 20 000 мың теңге, тұрғын үй көмегіне – 10 000 мың теңге, жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 19 245 мың теңге, лифт шаруашылығын дамытуға – 17 442 мың теңге, тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 123 297 мың теңге, мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға – 135 703 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
"Самал шағынауданында 320 орындық балабақша құрылысына – 89 000 мың теңге" деген сөздерден кейін "; 110/35Кв Зачаганск қосалқы станциясын салуға – 900 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақта:
"311 000" саны "312 067" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының 33-ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы       З. Х. Халилов
Орал қалалық мәслихатының xатшысы       Ә. Қ. Истелюев

цифру "200 000" заменить цифрой "194 292";
цифру "84 000" заменить цифрой "38 500";
цифру "136 000" заменить цифрой "131 134";
цифру "58 840" заменить цифрой "114 740";
цифру "105 000" заменить цифрой "144 600";
цифру "171 566" заменить цифрой "214 081";
цифру "13 600" заменить цифрой "9 411";
цифру "350 000" заменить цифрой "900 000";
цифру "80 000" заменить цифрой "106 255";
цифру "22 164" заменить цифрой "22 156";
цифру "45 067" заменить цифрой "45 045";
цифру "20 307" заменить цифрой "2 564";
цифру "792 887" заменить цифрой "791 649";
цифру "416 212" заменить цифрой "416 127";
цифру "150 688" заменить цифрой "126 096";
после слов "на строительство дорог – 60 000 тысяч тенге" дополнить словами "; на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 35 000 тысяч тенге, на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 20 000 тысяч тенге, жилищная помощь – 10 000 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта дорог – 19 245 тысяч тенге, на развитие лифтового хозяйства – 17 442 тысяч тенге, на строительство и (или) приобретения жилья – 123 297 тысяч тенге, на строительство и (или) приобретения жилья государственного жилищного фонда – 135 703 тысяч тенге";
после слов "на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне Самал – 89 000 тысяч тенге" дополнить словами "; на строительство подстанции 110/35 Кв в Зачаганск – 900 000 тысяч тенге";
в пункте 9:
цифру "311 000" заменить цифрой "312 067";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 33-й внеочередной
сессии Уральского городского
маслихата                        З. Х. Халилов
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

174 325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 216
006
000
Тұрғын үй көмегі
74 370
007
000
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 000
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
8 165
010
000
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 682
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
28 058
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83 340
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37 264
017
000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
73 044
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2 564
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
126 096
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 987
008
000
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
145 987
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 621
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 621
001
000
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 033
011
000
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

174 325
005
Государственная адресная социальная помощь
11 216
006
000
Жилищная помощь
74 370
007
000
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 000
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
8 165
010
000
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 682
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
28 058
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83 340
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37 264
017
000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
73 044
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 564
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
126 096
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 987
008
000
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
145 987
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 621
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 621
001
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
49 033
011
000
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат