"Әскери полиция органдарына қызметке алғашқы рет қабылданатын адамдардың сынақ мерзімінен және тағылымдамадан өту тәртібі Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы № 120 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 88 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 16 наурызда № 6810 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 528 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 31.05.2023 № 528 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әскери полиция органдарына қызметке алғашқы рет қабылданатын адамдардың сынақ мерзімінен және тағылымдамадан өту тәртібі Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы № 120 (Мемлекеттік тіркеу тізімінде 2005 жылы 15 сәуірде № 3563 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде № 14, 2005 ж. мамыр, 56-құжат болып жарияланған) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әскери полиция органдарына қызметке алғашқы рет қабылданатын адамдардың сынақ мерзімінен және тағылымдамадан өту тәртібінің ережелерінде:
5-тармақтағы:
"жеке" деген сөз алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" заңының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "жеке" деген сөз алып тасталсын;
11-тармақтағы "жеке" деген сөз алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әскери полициясы бас басқармасының бастығы осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Ә. Жақсыбеков

О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 120 "Об утверждении Правил прохождения испытательного срока и стажировки лицами, впервые поступающими на службу в органы военной полиции"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 88. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2011 года № 6810. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 31 мая 2023 года № 528.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 31.05.2023 № 528 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 120 "Об утверждении Правил прохождения испытательного срока и стажировки лицами, впервые поступающими на службу в органы военной полиции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2005 года за № 3563, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 14, май 2005, ст. 56), внести следующие изменения:
в Правилах прохождения испытательного срока и стажировки лицами, впервые поступающими на службу в органы военной полиции, утвержденным указанным приказом:
в пункте 5:
слово "индивидуальный" исключить;
слова "Законом Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" заменить словами "трудовым законодательством Республики Казахстан";
в пункте 9 слово "индивидуального" исключить;
в пункте 11 слово "индивидуальный" исключить.
2. Начальнику Главного управления военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
А. Джаксыбеков