Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/291 "Облыстар және cубсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлуін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 08-2/526 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 30 қыркүйекте № 7226 тіркелді
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулыcына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 681 қаулысын жүзеге асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/291 «Облыстар және cубсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлуін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7034 тіркелді) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
облыстар және субсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлу, көрсетілген бекітілген бұйрықпен, осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Р.А. Тоқсеитова) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін (С.С.Хасенов).
4. Осы бұйрық оны алғаш ресми жариялаған күнiнен он күнтiзбектiк күн өткеннен кейiн күшiне енгiзiледi.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 08-2/526 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 27 мамырдағы
№ 08-2/291 бұйрығымен
бекітілген
Облыстар және субсидиялау бағыттары бойынша
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және
сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық
бюджетте көзделген қаражатты бөлу
Шығыс баптары (мың теңге)
Облыстар
Сиыр еті
Шошқа еті
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Ақмола

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 08-2/291 "Об утверждении распределения предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 08-2/526. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2011 года № 7226
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2011 года № 681 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 252", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 08-2/291 "Об утверждении распределения предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7034) Республики Казахстан следующее изменение:
распределение предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования, утвержденного указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на  Вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан (Хасенова С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Аман
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 15 сентября 2011 года № 08-2/526
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 мая 2011 года № 08-2/291
Распределение
предусмотренных в республиканском бюджете средств
на субсидирование повышения продуктивности и качества
продукции животноводства по областям
и направлениям субсидирования
Области
Статьи расходов (тыс. тенге)
Говядина
Свинина
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Акмолинская