"Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2011 жылғы 24 қарашадағы № 597 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 қарашада N 7317 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
3 «Елді-мекендерді көркейту» функционалдық кіші тобында:
458 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«035 Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орайластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Семей қаласының инфрақұрылымын абаттандыру және жөндеу»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«077 Салықтық және өзге де берешектерді өтеу»;
шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
1 «Ағымдағы шығындар» санатта:
02 «Сыйақылар төлеу» сыныбында:
210 «Ішкі қарыздар бойынша сыйақы төлемдері» кіші сыныбында:
212 «Республикалық бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдері» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«212 Жоғары тұрған бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдері»;
5 «Қарыздарды өтеу» санатта:
07 «Қарыздарды өтеу» сыныбында:
710 «Ішкі қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу» кіші сыныбында:

О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ и.о. министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 597. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2011 года № 7317. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие дополнения и изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 3 «Благоустройство населенных пунктов»:
по администратору бюджетных программ 458 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)»
дополнить бюджетной программой 035 следующего содержания:
«035 Благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 077 следующего содержания:
«077 Погашение налоговой и иной задолженности»;
в экономической классификации расходов:
в категории 1 «Текущие затраты»:
в классе 02 «Выплата вознаграждений»:
в подклассе 210 «Выплаты вознаграждений по внутренним займам»:
специфику 212 «Выплаты вознаграждений по займам, полученным из республиканского бюджета местными исполнительными органами» изложить в следующей редакции:
«212 Выплаты вознаграждений по займам, полученным из вышестоящего бюджета местными исполнительными органами».
в категории 5 «Погашение займов»:
в классе 07 «Погашение займов»:
в подклассе 710 «Погашение основного долга по внутренним займам»:

мынадай мазмұндағы 714, 715 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«714 Бюджет кредиттерінің пайдаланылмаған сомасын қайтару
715 Бюджеттік кредиттерді мақсатсыз пайдаланудың сомаларын қайтару»;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
210 кіші сыныбында:
212 «Республикалық бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақылар төлемдерi» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Жоғары тұрған бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдері (мүдделер)»;
«Анықтама» бағанында:
«Республикалық бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдері (мүдделер)» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Жоғары тұрған бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақы төлемдері (мүдделер)»;
2. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А.Н.Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Р. Дәленов

дополнить спецификами 714, 715 следующего содержания:
«714 Возврат не использованных сумм бюджетных кредитов
715 Возврат сумм нецелевого использования бюджетных кредитов»;
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 210 «Выплаты вознаграждений (интересов) по внутренним займам»:
наименование специфики 212 «Выплаты вознаграждений (интересов) по займам, полученным из республиканского бюджета местными исполнительными органами» изложить в следующей редакции:
«Выплаты вознаграждений (интересов) по займам, полученным из вышестоящего бюджета местными исполнительными органами»;
графу «Определение»:
«Выплаты вознаграждений (интересов) по займам, полученным из республиканского бюджета местными исполнительными органами.» изложить в следующей редакции:
«Выплаты вознаграждений (интересов) по займам, полученным из вышестоящего бюджета местными исполнительными органами.».
2. Департаменту методологии бюджетных процедур (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. министра                              Р. Даленов