Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2011-2015 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы N 22-535қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 681 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 107-1683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 21.08.2017 № 107-1683 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2011-2015 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – Мемлекеттік білім беру тапсырысы) бекітілсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) бекітілген жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тиісті білім беру ұйымдарында Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Білім басқармасының бастығы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2015 учебные годы
Постановление акимата города Астаны от 15 июня 2011 года № 22-535п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 681. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21 августа 2017 года № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 21.08.2017 № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2015 учебные годы (далее - Государственный образовательный заказ) согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" (далее - Управление) обеспечить размещение Государственного образовательного заказа в соответствующих учебных организациях, финансируемых из местного бюджета.
3. Начальнику Управления образования обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны