Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № А-3/114 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 мамырда № 3391 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, 2007 жылғы 13 қазанда «Арқа ажары» газетінде, 2007 жылғы 13 қазанда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Ақмола облысы әкімдігінің көрсетілген қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Дьяченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитетінің
«Есіл облысаралық бассейндік балық
шаруашылығы инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Тәңірбергенов
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 7 cәуірдегі
№ А-3/114 қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2007 жылғы 15 қазандағы
№ А-11/351 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су
тоғандарының тізбесі
№ р/с
Су қоймасының атауы
ауданы (гектар)
Ақкөл ауданы
1
Көктек көлі
90
2
Кеміркөл көлі

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № А-3/114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 мая 2011 года № 3391. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газете «Арка ажары», 13 ноября 2007 года в газете «Акмолинская правда») следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением акимата Акмолинской области, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Ишимская межобластная
бассейновая инспекция
рыбного хозяйства» Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан»            А.Танирбергенов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской
области от 7 апреля
2011 года № А-3/114
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской
области от 15 октября
2007 года N а-11/351
Перечень
рыбохозяйственных водоемов местного значения
№ п/п
Наименование водоема
Площадь (гектары)
Аккольский район
1
озеро Коктек
90
2
озеро Кемирколь