"Барлауға өндіруге немесе бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге арналған келісім-шарттарды тіркеу" мемлекеттік қызметтің регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № А-5/219 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаменінде 2011 жылғы 14 шілдеде № 3396 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № А-12/555 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.11.26 №  А-12/555 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Барлауға, өндiруге немесе бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                      С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 13 маусымдағы
№ А-5/219 қаулысымен бекітілген
«Барлауға, өндiруге немесе бiрлескен барлауға және
жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Барлауға, өндiруге немесе бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке немесе заңды тұлға;
2) облыстық атқарушы орган – «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекеме.
2. Жалпы ережелер
2. Барлауға, өндiруге немесе бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге арналған келiсiм-шарттарды тiркеу – облыстық атқарушы орган және жеке немесе заңды тұлғалар арасында жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге жасалған келісім-шарттарды тіркеу.
3. Мемлекеттік қызмет облыстық атқарушы органмен көрсетіледі.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27 және 68 баптарына, «Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 100 қаулысына, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына сәйкес жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Постановление акимата Акмолинской области от 13 июня 2011 года № А-5/219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 июля 2011 года № 3396. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 26 ноября 2012 года № А-12/555
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 26.11.2012 № А-12/555 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                                     С.Дьяченко
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 13 июня 2011 года № А-5/219
Регламент государственной услуги «Регистрация
контрактов на разведку, добычу или совмещенную
разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых» используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое или юридическое лицо;
2) областной исполнительный орган – государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области».
2. Общие положения
2. Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых - это регистрация контрактов на проведение операций по недропользованию, заключенных между областным исполнительным органом и физическими или юридическими лицами.
3. Государственная услуга оказывается областным исполнительным органом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется в соответствии со статьями 27 и 68 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 100 «Об утверждении стандартов государственных услуг», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің қорытындысы, кең таралған пайдалы қазбаларға жер қойнауын пайдалану жөнінде операциялар жүргізуге келісім-шартты мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (бұдан әрі –куәлік) немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі ақпаратты: 020000 индексі, Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі, 179 а, (ресми сайт: www.akmo.kz), телефондар: 76-29-42, 76-29-38. Жұмыс кестесі: сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, түскі ас сағат 13:00-ден 14:00-ге дейін күн сайын. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған мерзімінен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 5 жұмыс күнін құрайды;
құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минуттан аспайды;
құжаттарды алу кезінде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минуттан аспайды;
қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды тұтынушы бермеуі облыстық атқарушы органға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) облыстық атқарушы органға тұтынушы өтініш ұсынады;
2) облыстық атқарушы орган түскен құжаттарды қарастырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе куәлік рәсімдейді, жер қойнауын пайдалануға арналған шарттарды тіркеу журналына жазба енгізеді және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
12. Облыстық атқарушы органда мемлекеттік қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар саны ең аз дегенде бiр қызметкер құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысындағы iс-қимыл
(өзара iс-қимыл) тәртiбiнің сипаттамасы
13. Құжаттардың қабылдануы осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген мекен-жай бойынша облыстық атқарушы органның кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде облыстық атқарушы органның кеңсе қызметкері осы регламенттің 14-тармағының талаптарына сәйкес, құжаттардың барын тексереді және кіріс құжаттарын есепке алу кітабында тиісті жазбаны енгізеді. Құжаттар толық көлемде ұсынылмаған жағдайда тұтынушыға құжаттарды қабылдауда бас тартылады. Тұтынушының талабы бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тартудың дәлелді жазбаша растамасы беріледі.
Осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар тапсырылуының растамасы облыстық атқарушы органның кеңсесінде тіркеу (мөртабан және кіріс нөмірі, күні) болып табылады.

7. Результатом оказания государственной услуги является выдача сертификата (акта) о государственной регистрации контракта на проведение операций по недропользованию на общераспространенные полезные ископаемые (далее-сертификат) или мотивированный отказ в выдаче на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги можно получить по адресу: индекс: 020000, город Кокшетау, улица Ауельбекова 179 а
(официальный сайт:www.akmo.kz), телефоны: 76-29-42, 76-29-38. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов ежедневно. Выходные дни: суббота, воскресенье.
9. Сроки оказания государственной услуги:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляют 5 рабочих дней.
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более 30 минут;
максимально допустимое время в очереди при получении документов - не более 30 минут;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги областным исполнительным органом является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в областной исполнительный орган;
2) областной исполнительный орган осуществляет рассмотрение представленных документов, подготавливает мотивированный отказ или оформляет сертификат, вносит запись в журнал регистрации контрактов на недропользование и выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в областной исполнительной орган, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется через канцелярию областного исполнительного органа по адресу, указанному в пункте 8 настоящего Регламента.
При оказании государственной услуги областным исполнительным органом сотрудник канцелярии осуществляет проверку на наличие документов, согласно требованиям пункта 14 настоящего Регламента, и вносит соответствующую запись в книгу учета входящих документов. При предоставлении документов в неполном объеме потребителю отказывается в приеме документов. По требованию потребителя ему выдается мотивированное письменное подтверждение отказа в приеме документов.
Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, является регистрация (штамп и входящий номер, дата) в канцелярии областного исполнительного органа.

14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы:
1) мемлекеттік қызметті алуға тұтынушының өтініші (еркін нысанда);
2) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған келісім-шарт;
3) сенімхатсыз қол қоюға құқығы бар, тұтынушының бірінші басшысын қоспағанда, тұтынушының мүдделерін білдіретін тұлғаға берілетін сенімхат ұсынады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) жұмылдырылған:
1) облыстық атқарушы органның кеңсесi;
2) облыстық атқарушы органның басшылығы;
3) облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлiмшесінiң бастығы;
4) облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
16. Әрбір ҚФБ әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) орындалу мерзiмiн тестiлiк кесте сипатында көрсеткен әкiмшiлiк iс-қимылдары (рәсiмдер) дәйектiлiгiнiң сипаттамасы және өзара iс-қимылы осы Регламенттiң 1-қосымшасында келтiрiлген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкiмшiлiк iс-қимылдардың қисынды сабақтастығы мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн кестелер осы Регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға, облыстық атқарушы органның басшысы болады.
Құзыретті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттiк қызмет көрсетуді жүзеге асыру үшін жауапкершілік етеді.
«Барлауға, өндіруге немесе
бірлескен барлауға және
жалпыға таралған пайдалы
қазбаларды өндiруге
арналған келiсiм-шарттарды
тiркеу» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1-қосымша
Әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) кезеңділігін
сипаттау және өзара iс-қимылы
1-кесте. ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негiзгi үрдiстiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-қимылдар
дың (барысы,
жұмыстар ағыны) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Облыс
тық
атқарушы
орган
кеңсесі
нің
қызмет
кері
Облыстық
атқарушы
органның
басшы
лығы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылым
дық
бөлімше
сінің
бастығы
Iс-қимылдардың
(процесстiң,
рәсiмнiң,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Құжаттар
ды
қабылдау,
тіркеу
Хат-
хабармен
танысу,
орындау
үшін
құрылым
дық
бөлімше
анықтау
Хат-
хабармен
танысу,
орындау
үшін
жауапты
орындау
шыны
анықтау
Аяқталу нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру-
әкiмшiлiк
шешiм)
Бұрыштама
қою үшiн
құжаттар
ды басшы
лыққа
жiберу
Бұрыш
тама
қою, құ
рылымдық
бөлiмше
нiң
басты
ғына
жiберу
Бұрыш
тама
қою,
құжаттар
ды
жауапты
орындау
шыға
жiберу
Орындалу мерзiмi
1 сағат
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
2
3
4
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар
ағыны) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылым
дық бөлім
шесінің
жауапты
орындау
шысы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылым
дық
бөлімше
сінің
бастығы
Облыстық
атқарушы
органның
басшылы
ғы
Iс-қимылдардың (процесстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар
дың
толықты
ғын
тексеру,
дәлелді
бас
тартуды
дайындау
немесе
сертифи
катты
рәсімдеу
Дәлелді
бас
тартуды
немесе
сертифи
катты
нысана
лау
Хат-
хабармен
танысу
Аяқталу нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру-
әкiмшiлiк
шешiм)
Құрылым
дық
бөлімше
нің
бастығына
құжаттар
ды беру
құжаттар
ды бас
шылыққа
қол
қоюға
беру
Дәлелді
бас
тартуға
немесе
сертифи
катқа
қол қою
Орындалу мерзiмi
4 жұмыс күн
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
5
6
7
Iс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
7
ҚФБ атауы
Облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың
(процесстiң,
рәсiмнiң,
операцияның)
атауы және олардың
сипаттамасы
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
Аяқталу нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру-
әкiмшiлiк
шешiм)
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындалу мерзiмi
Жұмыс күнінің ішінде
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
облыстық
атқарушы
органның
кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
ҚФБ 3-тобы
облыстық
атқарушы
органның
құрылымдық
бөлімшесінің
жауапты
орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау,
қарар қою
үшін
құрылымдық
бөлімшені
анықтау
№ 3 іс-әрекет
өтініштерді
қарау,
сертификатты
дайындау
№ 4 іс-әрекет
Сертификатқа
қол қою
№ 5 іс-
әрекет
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
№ 6 іс-
әрекет
сертификатты тұтынушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Облыстық
атқарушы
органның
кеңсесі
ҚФБ 2-тобы
Облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды
қабылдау,
тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау,
қарар қою
үшін
құрылымдық
бөлімшені
анықтау
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды
қарау,
дәлелді бас
тартуды
дайындау
№ 4 іс-әрекет
Бас тартуға
қол қою
№ 5 іс-әрекет
тұтынушыға бас тартуды беру
«Барлауға, өндіруге немесе
бірлескен барлауға және
жалпыға таралған пайдалы
қазбаларды өндiруге арналған
келiсiм-шарттарды тiркеу»
мемлекеттік қызмет көрсету
Регламентіне 2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттері логикалық кезеңділігінің
арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
РҚАО-ның ескертпесі!
2 қосымшадағы сызбаны қағаз нұсқасынан қараңыз

14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) заявление для получения государственной услуги (в произвольной форме);
2) контракт на проведение операций по недропользованию;
3) доверенность лицу, представляющему интересы потребителя, за исключением первого руководителя потребителя, имеющего право подписи без доверенности.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) канцелярия областного исполнительного органа;
2) руководство областного исполнительного органа;
3) начальник структурного подразделения областного исполнительного органа;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения областного исполнительного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель областного исполнительного органа.
Руководитель областного исполнительного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация контрактов на
разведку, добычу или
совмещенную разведку и добычу
общераспространенных
полезных ископаемых"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотрудник
канцеля
рии облас
тного исполни
тельного органа
Руковод
ство областно
го исполни
тельного органа
Началь
ник структурного подразделения област
ного исполни
тельного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
докумен
тов,
регистра
ция
Ознаком
ление с
корреспон
денцией,
опреде
ление
структур
ного
подразде
ления
для ис
полнения
Ознаком
ление с
коррес
понденци
ей, оп
ределе
ние
ответст
венного
исполни
теля для
исполне
ния
Форма
завершения
(данные,
документ,орган
изационно-
распорядитель
ное решение)
Направле
ние доку
ментов
руковод
ству для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции
,отправ
ка началь
нику
структур
ного
подразде
ления
Наложение резолю
ции,пере
дача до
кументов
от
ветствен
ому
исполни
телю
Сроки исполнения
1 час
1 час
1 час
Номер следующего
действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный
исполни
тель
структур
ного
подраз
деления
облас
тного
исполни
тельного
органа
Начальник
структур
ного
подразде
ления
областно
го испол
нительно
го органа
Руковод
ство
областно
го испол
нитель
ного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Осущес
твление
проверки
полноты
докумен
тов,под
готовка
мотивиро
ванного
отказа
или офор
мление
сертифи
ката
Визирова
ние
мотивиро
ванного
отказа
или
сертифи
ката
Ознаком
ление с
коррес
понден
цией
Форма
завершения
(данные,
документ,орган
изационно-
распорядитель
ное решение)
Передача
докумен
тов
началь
нику
структур
ного
подраз
деления
Передача
на под
пись до
кументов руковод
ству
Подписа
ние
сертифи
ката или
мотивиро
ванного
отказа
Сроки исполнения
4 рабочих дня
1 час
1 час
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия
(хода, потока работ)
7
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель структурного подразделения областного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Внесение записи в журнал регистрации контрактов на недропользование
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-распорядитель
ное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
В течении дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Канцелярия областного исполни
тельного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство областного исполнительного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения областного исполнительного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение структурного
подразделения для исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение заявления, подготовка сертификата
Действие № 4
Подписание сертификата
Действие № 5
Внесение записи в журнал регистрации контрактов на недропользо
вание
Действие № 6
Передача
сертификата
потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Канцелярия областного исполнитель
ного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство областного исполнительного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения
областного исполнитель
ного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение структурного
подразделения для исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, подготовка
мотивирован
ного отказа
Действие № 4
Подписание
отказа
Действие № 5
Передача отказа
потребителю
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация контрактов
на разведку, добычу или
совмещенную разведку и
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(см. бумажный вариант)