"Жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № А-10/414 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қарашада № 3407 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № А-6/218 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 28.04.2012 № А-6/218 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3388 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 сәуірдегі «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген, жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің тізбесінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 79-88 – жолдарымен толықтырылсын:
«
79
2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 341 ҚР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
80
1999 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 011 КР, Audi автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
81
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 345 КР, Уаз 390902 автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
82
2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 328 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл селосы, Мир көшесi, 8
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
83
1992 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 472 КР, Audi автомашинасы
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл селосы, Мир көшесi, 8
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
84
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 385 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Зерендi ауданы, Зерендi селосы, Iлияс көшесi, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
85
2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 384 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Зерендi ауданы, Зерендi селосы, Iлияс көшесi, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
86

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112 "Об утверждении перечня областного коммунального имущества, подлежащего приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2011 года № А-10/414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 ноября 2011 года № 3407. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28 апреля 2012 года № А-6/218
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28.04.2012 № А-6/218 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня областного коммунального имущества, подлежащего приватизации» от 6 апреля 2011 года № А-3/112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3388, опубликовано 26 апреля 2011 года в газетах «Арқа Ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
перечень областного коммунального имущества, подлежащего приватизации, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 79-88 следующего содержания:
«
79
Автомашина ВАЗ 21060, 2002 года выпуска, государственный номер С 341 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
80
Автомашина Audi, 1999 года выпуска, государственный номер С 011 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
81
Автомашина УАЗ 390902, 2003 года выпуска, государственный номер С 345 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
82
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 328 КР
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Мира, 8
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
83
Автомашина Audi, 1992 года выпуска, государственный номер С 472 КР
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Мира, 8
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
84
Автомашина ВАЗ 21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 385 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
85
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 384 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
86

2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 227 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Коммунистическая
көшесi, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
87
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 228 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Коммунистическая көшесi, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
88
2004 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 024 КР, ВАЗ 21093 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесi, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                          С.Дьяченко

Автомашина ВАЗ 2106, 2003 года выпуска, государственный номер С 227 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
87
Автомашина ВАЗ 21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 228 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
88
Автомашина ВАЗ 21093, 2004 года выпуска, государственный номер С 024 КР
город Кокшетау,
улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                        С.Дьяченко