Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № С-43/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 ақпанда № 1-1-137 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«12 501 135» сандары «12 862 195» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«100 000» сандары «105 000» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«-311 261» сандары «-677 321» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«311 261» сандары «677 321» сандарына ауыстырылсын;
10 тармақта:
«90 000» сандары «121 000» сандарына ауыстырылсын;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған)
шешімінің 6 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № С-42/16 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № С-43/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 14 февраля 2011 года № 1-1-137. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «12 501 135» заменить цифрами «12 862 195»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «100 000» заменить цифрами «105 000»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-311 261» заменить цифрами «-677 321»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «311 261» заменить цифрами «677 321»;
в пункте 10:
цифры «90 000» заменить цифрами «121 000»;
приложения 15 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк»), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
дополнить приложением 6 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк»), согласно приложению 3 к настоящему решению.

4902,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17215,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
671,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
42336,0
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11705,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
275307,0
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
275307,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
347957,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
302144,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43965,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3808,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16397,0
6
Тұрғын үй көмегі
44640,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60068,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2250,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24213,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52740,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12555,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
41508,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45813,0
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44209,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1274,0
21
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
330,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4803918,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1086693,0
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
65360,0
4
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
328010,0
19
Тұрғын үй салу
693323,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000,0
27
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5000,0

4902,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17215,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
671,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42336,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11705,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
275307,0
37
Строительство и реконструкция объектов образования
275307,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
347957,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
302144,0
2
Программа занятости
43965,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3808,0
5
Государственная адресная социальная помощь
16397,0
6
Жилищная помощь
44640,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60068,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2250,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24213,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52740,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
12555,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41508,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45813,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44209,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1274,0
21
Капитальные расходы государственных органов
330,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4803918,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1086693,0
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
65360,0
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
328010,0
19
Строительство жилья
693323,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000,0
27
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5000,0