Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 мамырдағы № А-3/526 "2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № А-6/1265 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 шілдеде № 1-1-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № А-11/1923 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 10.11.2015 № А-11/1923 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде (№ 1-1-140 тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Көкшетау», «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) «2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» № А-3/526 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулының, 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облыстық денсаулық
сақтау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        К.К.Тәшметов
«Қазақстан Республикасының
Ішкі Істер министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер департаменті
Көкшетау қаласының Ішкі істер
басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Т.С.Асылбеков
«Көкшетау қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.К.Балғожинов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ А-6/1265 қаулысымен
қосымшасы бекітілді
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ А-3/526 қаулысымен
№ 1 қосымшасы бекітілді
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
1.
Балгожинов
Серік Кенесұлы
«Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығы,
комиссия төрағасы
2.
Ысқақов Азамат Маратұлы
Көкшетау қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру-
бақылау бөлімінің бас маманы
Комиссия мүшелері:
3.
Балғожин Айбек Тоқтарұлы
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
4.
Волкова
Ирина Геннадьевна
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы «Қалалық емхана» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігер-
терапевт, медициналық комиссияның төрайымы
(келісім бойынша)
5.
Сарсенбаева
Айгүл Аманкельдіқызы
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы «Қалалық емхана» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі– комиссияның хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 16 марта 2011 года № А-3/526 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области 23 июня 2011 года № А-6/1265. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 13 июля 2011 года № 1-1-151. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10 ноября 2015 года № А-11/1923
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10.11.2015 № А-11/1923 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау от 16 марта 2011 года за № А-3/526 «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2011 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-140, опубликовано от 7 апреля 2011 года в газетах «Көкшетау» и «Степной Маяк»), следующие изменения:
Приложение 1, указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление
здравоохранения
Акмолинской области»                       Ташметов К.К.
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города
Кокшетау Департамента
внутренних дел Акмолинской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан»                  Асылбеков Т.К.
Начальник государственного
учреждения «Управление
по делам обороны города
Кокшетау»                                  Балгожинов С.К.
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау от
23 июня 2011 года № А-6/1265
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кокшетау от
16 марта 2011 года № А-3/526
Состав городской призывной комиссии
1
Балгожинов
Серик Кенесович
председатель комиссии, начальник государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау»
2
Искаков
Азамат Маратовича
главный специалист организационно-
контрольного отдела аппарата акима города Кокшетау
Члены комиссии
3
Балгожин
Айбек Токтарович
заместитель начальника государственного учреждения «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию)
4
Волкова
Ирина Геннадьевна
председатель медицинской комиссии, врач-терапевт государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию)
5
Сарсенбаева
Айгуль Аманкельдықызы
секретарь комиссии, медсестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию)