Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 қарашадағы № С-52/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 1-1-157 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1, 2, 3, 4, 5, 6 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 14 705 208,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6  660 736,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 411,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 808 672 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 7 181 388,2 мың теңге.
2) шығындар – 15 545 906 мың теңге»;
3) таза бюджеттік несиелендіру – -142 748 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 11 572 мың теңге бюджеттік несиелерді өтеу – 154 320 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 362 588 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуға – 362 588 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық – -1 060 537,8 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 1 060 537,8 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 318 250 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға – 12 288 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № С-42/16 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2011 года № С-52/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 10 ноября 2011 года № 1-1-157. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 14 705 208,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 660 736,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 54 411,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 808 672 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 181 388,2 тысячи тенге;
2) затраты – 15 545 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -142 748 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11 572 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 320 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 362 588 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 362 588 тысяч тенге»;
5) дефицит бюджета – - 1 060 537,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 060 537,8 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 318 250 тысяч тенге, в том числе:
12 288 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін ашуға – 16 236 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен,
бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 11 705 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын қаражат төлеуге – 35 513 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 211 513 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 30 995 мың теңге»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 281 736,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 63 658 мың теңге сомасындағы ағымды мақсатты трансферттер, соның ішінде:
«Жұлдыз» бала бақшаның күрделі жөндеуіне - 39 309 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауына – 24 349 мың теңге»;
2) дамытуға арналған 218 078,2 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында Боровской шағын ауданында 220 орындық бала бақшаны қайта құруына – 218 078,2 мың теңге.
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз ету саласына ағымдағы мақсатты трансферттерден 7 780 мың теңге қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге – 7 480 мың теңге.
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Ақмола облысының жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге – 300 мың теңге;
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен мақсатты трансферттерді дамытуға 4 842 013,7 мың теңге сомасы қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 480 591 мың  теңге сомасындағы  ағымды мақсатты трансферттер, соның ішінде:
эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 1 877 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 1 821 мың теңге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға - 476 893 мың теңге;
2) дамытуға 4 361 422,7 мың теңге сомасында жіберілген мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын сумен жабдықтау және су тарту тораптарының объектілерін қайта қалпына келтіруге – 2 615 289 мың теңге;

16 236 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
11 705 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
35 513 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
211 513 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
30 995 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 281 736,2 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 63 658 тысяч тенге, в том числе:
39 309 тысяч тенге – на капитальный ремонт детского сада «Жулдыз»;
24 349 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 218 078,2 тысяч тенге, в том числе:
218 078,2 тысяч тенге – на реконструкцию детского сада на 220 мест в микрорайоне Боровской города Кокшетау»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 7 780 тысячи тенге, в том числе:
7 480 тысячи тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные
услуги;
300 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 4 842 013,7 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 480 591 тысяч тенге, в том числе:
1 877 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1 821 тысяча тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
476 893 тысячи тенге – на изъятие земельных участков для государственных нужд;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 4 361 422,7 тысяч тенге, в том числе:
2 615 289 тысяч тенге – на реконструкцию системы объектов водоснабжения и водоотведения города Кокшетау;

Красный Яр ауылының сумен қамтамасыздандыру және кәріз инженерлік желілерін қайта құруына (1 кезең) – 105 791 мың теңге;
Красный Яр ауылының сумен қамтамасыздандыру және кәріз инженерлік желілерін қайта құруына (2 кезең) – 168 821 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 446 595,7 мың теңге;
Жайлау, Бірлік мөлтек аудандарының электр желілерін қайта құруына – 142 886 мың теңге;
күл үйіндісін салатын жаңа ойдындар салуына – 877 240 мың теңге.
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуына – 4 800 мың теңге»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен білім беру саласына мақсатты трансферттерді дамытуға 1 716 862,3 мың теңге сомасы қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 1 290 533,7 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын абаттандыруға – 310 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 849 386,7 мың теңге;
нақтыланған жоспарлау жобаларын әзірлеуге – 4 000 мың теңге.
Көкшетау қаласының жылумен қамсыздандыратын кәсіпорынның тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге – 89 011 мың теңге;
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруына – 38 136 мың теңге;
2) дамытуға арналған 426 328,6 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
жобалау-сметалы құжаттаманы әзірлеу, мемлекеттік сараптаманы өткізу, бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, жас мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысына (Жас-Отау жобасы) – 64 996,7 мың теңге;
коммуналдық базарын салуға – 61 462,9 мың теңге;
мемлекеттік қалақұрылыстық кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесін құруға – 75 969 мың теңге;
заңды тұлғалардың жарғылық қорын көбейтуіне – 189 500 мың теңге.
Көкшетау қаласының азаматтардың жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуына – 14 000 мың теңге;
Көкшетау қаласы Красный Яр селосының «Нұрлы Көш» бағдарламасы бойынша екі пәтерлі тұрғын үйдің кіре-беріс бөлмесінің құрылысына – 20 400 мың теңге»;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен бюджеттік несиелер 515 472 мың теңге сомасында қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
11 572 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін;
503 900 мың теңге – тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуына»;
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«13. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 2010 жылы бөлінген мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарызды өтеуіне 415 мың теңге сомасында ескерілсін»;

105 791 тысяча тенге – на реконструкцию инженерных сетей водоснабжения и канализации в селе Красный Яр (1 этап);
168 821 тысяча тенге - на реконструкцию инженерных сетей водоснабжения и канализации в селе Красный Яр (2 этап);
446 595,7 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
142 886 тысяч тенге – на реконструкцию электрических сетей в микрорайоне Жайляу, Бирлик;
877 240 тысяч тенге – на строительство новой чаши золоотвала;
4 800 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета 1 716 862,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 290 533,7 тысяч тенге, в том числе:
310 000 тысяч тенге – на благоустройство города Кокшетау;
849 386,7 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
4 000 тысяч тенге – на разработку проекта детальной планировки;
89 011 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающего предприятия города Кокшетау;
38 136 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 426 328,6 тысяч тенге, в том числе:
64 996,7 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы, строительство 45 - ти квартирного жилого дома для молодых специалистов, работников бюджетной сферы (проект Жас - Отау);
61 462,9 тысяч тенге – на строительство коммунального рынка;
75 969 тысяч тенге – на создание Автоматизированной информационно-графической системы Государственного градостроительного кадастра;
189 500 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц;
14 000 тысяч тенге – на приобретение жилья для отдельных категории граждан;
20 400 тысяч тенге – на пристройку тамбуров к двухквартирным жилым домам по программе «Нурлы-Кош» в селе Красный Яр города Кокшетау»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 515 472 тысячи тенге, в том числе:
11 572 тысячи тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
503 900 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья»;
пункт 13 изложить в новой редакции:
«13. Учесть в затратах городского бюджета на 2011 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 415 тысяч тенге»;

келесі редакциядағы 13-2 тармағымен толықтырылсын:
«13-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 2010 жылда бөлінген мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн 6 232 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік несиелерді қайтару ескерiлсiн»;
келесі редакциядағы 13-3 тармағымен толықтырылсын:
«13-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерін пайдалану үшін 2011 жылға сыйақысын есептеу 0,4 мың теңге сомасында ескерiлсiн»;
1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 52
сессияның төрағасы                         М.Жанұзақов
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                А.Омарова
Ақмола облысы Көкшетау
қалалық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 1-1-157 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кіріс

дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
«13-2.Учесть в затратах городского бюджета возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6 232 тысячи тенге»;
дополнить пунктом 13-3 следующего содержания:
«13-3. Учесть в затратах городского бюджета выплаты вознаграждений за 2011 год по бюджетным кредитам выделенных из республиканского бюджета, бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 0,4 тысячи тенге»;
Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 52 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                М.Жанузаков
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
города Кокшетау                            А.Омарова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата Акмолинской
области от 8 ноября
2011 года № С- 52/5
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

93021,0
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12516,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4902,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27714,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
671,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
35513,0
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11705,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
329290,2
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
329290,2
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
386396,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
335155,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41936,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4397,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20697,0
6
Тұрғын үй көмегі
37595,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
76884,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2250,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24213,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58640,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11879,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
42765,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының
қызметін қамтамасыз ету
13899,0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51241,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51241,0
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді   іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44209,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1174,0
21
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
5858,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

93021,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12516,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4902,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27714,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
671,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35513,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11705,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
329290,2
37
Строительство и реконструкция объектов образования
329290,2
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
386396,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
335155,0
2
Программа занятости
41936,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4397,0
5
Государственная адресная социальная помощь
20697,0
6
Жилищная помощь
37595,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
76884,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2250,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24213,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58640,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
11879,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42765,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости
13899,0
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51241,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51241,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44209,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1174,0
21
Капитальные расходы государственных органов
5858,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство