2012 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/2445 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 қаңтарда № 1-1-162 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 01-33-282 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 19.03.2013 № 01-33-282 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысы негізінде, сонымен қатар жұмыссыз азаматтардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. Көкшетау қаласы ұйымдарының қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін,қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж.Какпеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі Ақмола
облысы Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Жұмаш
«Ақмола облысының Ішкі істер
департаментінің Көкшетау
қаласының Ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің Көші-қон
полициясы бөлімінің бастығы                Қ.Рахимов
Көкшетау қаласының прокуроры               Е.Бөлегенов
«Көкшетау қаласындағы
Қорғаныс істер жөніндегі
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Балғожинов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-12/2445 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы Көкшетау қаласының ұйымдары, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің,сұраныс және ұсыныстарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012.11.13 № А-11/1926 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
1
Көкшетау қаласының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
жанындағы «КөкшеЖәрдем»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы
көгалдандыру,
аумақты тазалау
және жайластыру
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету

Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2012 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 29 декабря 2011 года № А-12/2445. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 11 января 2012 года № 1-1-162. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19 марта 2013 года № 01-33-282)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19.03.2013 № 01-33-282).
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Кокшетау в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Какпенова Т.Ж.
4.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции города
Кокшетау Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Е.Жумаш
Начальник отдела
миграционной полиции
государственного учреждения
«Управление внутренних дел
города Кокшетау Департамента
внутренних дел Акмолинской области»        К.Рахимов
Прокурор города Кокшетау                   Е.Булегенов
Начальник
государственного учреждения
«Управление по делам обороны
города Кокшетау»                           С.Балгожинов
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от 29 декабря 2011 года
№ А-12/2445
Перечень
организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования,
спрос и предложения на общественные работы
на 2012 год
Наименование
организации
Виды общественных
работ
Объем
работ
1
Государственное
коммунальное предприятие
на праве хозяйственного
ведения «Көкше жәрдем»
при отделе
жилищно-коммунального
хозяйства,пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Кокшетау
1.Оказание помощи в
проведении работы по
благоустройству и
очистки территории,
озеленение города

2880000
шаршы метр
2
Көкшетау қаласының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
жанындағы «Тазалық»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы
көгалдандыру,
аумақты тазалау
және жайластыру
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету
900000
шаршы метр
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
1 Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
2 Кітап қорын қалпына келтіру, техникалық өңдеуге көмек көрсету
18480
шаршы
метр
15840 құжат
4
Ақмола облысы «Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
66000 құжат
5
Көкшетау қаласы «Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
2.Үйлерді аралау
32400 құжат
3000 үй
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
2.Үйлерді аралау
8900 құжат
691 үй
7
«Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі Көші-қон полициясы бөлімі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
20000 құжат
8
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Ақмола облысы Әділет департаментінің Көкшетау қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
15000 құжат
9
«Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
15000 құжат
10
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
15600 құжат
11
«Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
15328 құжат
12
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
10000 құжат
13
Көкшетау қаласының Красный Яр селолық округі әкімі апаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1.Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
2. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
249600
шаршы метр
2200 құжат
14
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1.Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
2. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
153600
шаршы метр
3200 құжат
15
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы «Көкшетау-Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
11000 құжат
16
Көкшетау қалалық прокуратурасы
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
14189 құжат
17
«Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
10238 құжат
18
«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
20000 құжат
кестенің жалғасы:
Сұраныс
Ұсыныс
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайы
Қатысушы-
лардың
еңбек ақы
мөлшері
Қаржылан-
дыру көзі
60
60
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес
жасалған еңбек
шарттарына
сәйкес
Жалақының
ең төменгі
мөлшері
жергілікті
бюджет
60
60
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес
жасалған еңбек
шарттарына
сәйкес
жалақының
ең төменгі
мөлшері
жергілікті
бюджет
3
11
3
11
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
20
20
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
15
5
15
5
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
8
2
8
2
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
20
20
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
10
10
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
12
12
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
6
6
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
11
11
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
10
10
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
13
2
13
2
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
8
2
8
2
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
10
10
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
4
4
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
8
8
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет
10
10
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
жалақының ең төменгі мөлшері
жергілікті бюджет

2880000
квадратных
метров
2
Государственное
коммунальное предприятие
на праве хозяйственного
ведения «Тазалык» при
отделе
жилищно-коммунального
хозяйства пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Кокшетау
1. Оказание помощи в
проведении работы по
благоустройству и
очистки территории,
озеленение города
900000
квадратных
метров
3
Государственное
учреждение «Городская
информационно-
библиотечная система»
отдела культуры и
развития языков города
Кокшетау
1. Оказание помощи в
проведении работы по
благоустройству и
очистки территории
2. Реставрация
книжного фонда,
оказание помощи в
технической
обработке
документации
18480
квадратных
метров
15840 документов
4
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кокшетау» Акмолинской области
1.Оказание помощи в технической обработке документации
66000 документов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа» г. Кокшетау
1.Оказание помощи в технической обработке документации
2.Подворный обход населения
32400 документов
3000 дворов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
1.Оказание помощи в технической обработке документации
2.Подворный обход населения
8900 документов
691 дворов
7
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области» Отдел миграционной полиции
1 Оказание помощи в технической обработке документации
20000 документов
8
Государственное учреждение «Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
15000 документов
9
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
1.Оказание помощи в технической обработке документации
15000 документов
10
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
15600 документов
11
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
15328 документов
12
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
10000 документов
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дом культуры «Кокше» при аппарате Акима Красноярского сельского округа города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
2.Оказание помощи в технической обработке документации
249600 квадратных метров
2200 документов
14
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
2.Оказание помощи в технической обработке документации
153600 квадратных метров
3200 документов
15
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетау-Жылу» при акимате города Кокшетау
1.Оказание помощи в технической обработке документации
11000 документов
16
Прокуратура города Кокшетау
1.Оказание помощи в технической обработке документации
14189 документов
17
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Кокшетау»
1.Оказание помощи в технической обработке документации
10238 документов
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау»
1.Оказание помощи в технической обработке документации
20000 документов
продолжение таблицы:
Условия
общественных
работ
Спрос
Предло-
жение
Размеры
оплаты труда
участников
Источник
финанси-
рования
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
60
60
Минимальная
заработная
плата
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
60
60
Минимальная
заработная
плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
3
11
3
11
Минимальная заработная
плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
20
20
Минимальная заработная
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
1
5
15
5
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
8
2
8
2
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
20
20
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
10
10
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
12
12
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
6
6
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
11
11
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
10
10
Минимальная заработная
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
13
2
13
2
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
8
2
8
2
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
10
10
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
4
4
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового договора, заключенного в соответствии с действующим законодательством
8
8
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
10
Минимальная
заработная
плата
Местный
бюджет