Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 4С-39/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде № 1-2-142 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 тармағының 4) және 5) тармақшаларына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 «2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы 1) тармақшасында:
«6 167 470» деген сандары «6 168 098» санымен ауыстырылсын;
«4 070 770» деген сандары «4 071 398» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтағы 2) тармақшасында:
«6 212 258,7» деген сандары «6 236 352,9» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«-44 788,7» деген саны «-68 254,9» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«44 788,7» деген саны «68 254,9» санымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
«44 788,7» деген саны «68 254,9» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2011 года № 4С-39/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 15 апреля 2011 года № 1-2-142. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 4 статьи 104,  подпунктом 4)пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «6 167 470» заменить цифрами «6 168 098»;
цифры «4 070 770» заменить цифрами «4 071 398»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «6 212 258,7» заменить цифрами «6 236 352,9»;
в подпункте 5):
цифры «-44 788,7» заменить цифрами «-68 254,9»;
в подпункте 6):
цифры «44 788,7» заменить цифрами «68 254,9»;
в пункте 4-1:
цифры «44 788,7» заменить цифрами «68 254,9»;

17826
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың (мини-орталықтар) мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруына
2842
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге
5541
Құрылыс бөлімі
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
148337
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
21377
Ақмола облысы Степногорск қаласында 280 орындық балабақша салу
199 217,0
Степногорск қаласы 305-шоқы сутазартқыш құрылғыны қайта құры жобасы бойынша МС өткізу және ЖСҚ әзірлеу
50000
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистральды су ағызғысын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 1-і кезегін қайта жаңарту
2476000
Ақмола облысы Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
315000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта жаңарту
500000
Ауыл шаруашы-
лығы және ветерина-
рия бөлімі
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3345
Тұрғын үй-шаруа-
шылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдар бөлімі
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
68000
Степногорск қ. қалаорталық жолдарды ағымдағы жөндеу
8000
Экономика және қаржы бөлімі
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
70000
БАРЛЫҒЫ
3951549

17826
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мини-центры)
2842
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях
начального,
основного среднего и общего среднего образования
5541
Отдел строитель-
ства
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
148337
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуника-
ционной инфраструктуры
21377
Строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске Акмолинской области
199 217,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции водоочистных сооружений Сопка-305, г.Степногорск
50000
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – г. Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь г.Степногорск
2476000
Реконструкция системы водоснабжения промышленной зоны г.Степногорска Акмолинской области
315000
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения г.Степногорска
500000
Отдел ветеринарии и сельского хозяйства
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3345
Отдел жилищно-
коммунально-
го хозяйства,
пассажирско
го тран-
спорта и автомобиль-
ных дорог
Организация систем водоснабжения и водоотведения
68000
Текущий ремонт внутригородских дорог г.Степногорск
8000
Отдел экономики и финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
70000
ИТОГО
3951549