Степногорск қаласында 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/504 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда № 1-2-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Степногорск қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру.
2. Степногорск қаласындағы ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты анықтау.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы әкімдігінің
жанындағы «Степногорск
қалалық емхана» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А.Дүйсенов
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Степногорск қаласының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Л.Мұхамедина
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің Степногорск
қаласы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Қойшыбаев
«Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Мұқанов
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Асылбеков
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Ақмола облысының
Әділет департаменті Степногорск
қаласының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Тайшыбеков
«Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы»
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Ақмола облыстық
филиалы Степногорск қалалық
зейнетақыны төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығы
бөлімшесінің бастығы                       Л.Заворыкина
«Ақмола облысының Статистика
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің Степногорск
қаласының статистика
басқарамасының бастығы                     А.Орлова
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Сотының
аппараты) Ақмола облыстық
сотының кеңсесі» мемлекеттік
мекемесінің Степногорск қалалық
сотының төрағасы                           М.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Байланыс және ақпарат
министрлігінің Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыруды
бақылау және халыққа қызмет
көрсету орталықтарының қызметін
үйлестіру комитеті «Ақмола
облысының Халыққа қызмет көрсету
орталығы» Республикалық мемлекеттік
мекемесінің Степногорск қаласындағы
филиалының басқарушысы                     С.Иманғалиев
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Сот актілерін
орындау комитетінің Ақмола
облысы сот актілерін орындау
Департаменті» Степногорск аумақтық
сот орындаушылар бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш.Таукелова
Степногорск қаласы әкімдігінің

Об организации общественных работ в городе Степногорске в 2012 году
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 26 декабря 2011 года № А-12/504. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 20 января 2012 года № 1-2-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Степногорске в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Степногорска, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Степногорская городская
поликлиника» при акимате
Акмолинской области                        А.Дуйсенов
Начальник
государственного учреждения
«Государственный архив города
Степногорска» управления архивов
и документации Акмолинской области         Л.Мухамедина
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по городу
Степногорск Налогового департамента
по Акмолинской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан»                      С.Койшыбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел города
Степногорска Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Муканов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны города
Степногорск Акмолинской области»           Н.Асылбеков
Начальник
государственного учреждения
«Управление по чрезвычайным
ситуациям города Степногорск
Департамента по чрезвычайным
ситуациям Акмолинской области
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан»            М.Шапагатов
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции города
Степногорска Департамента юстиции
Акмолинской области Министерства
юстиции Республики Казахстан»              Р.Тайшибеков
Начальник
Степногорского городского отделения
государственного центра по выплате
пенсии Акмолинского областного
филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия «Государственный центр
по выплате пенсий Министерства
труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан»            Л.Заворыкина
Начальник
управления статистики города
Степногорска государственного
учреждения «Департамент статистики
Акмолинской области»                       А.Орлова
Председатель
Степногорского городского суда
государственного учреждения
«Канцелярия Акмолинского
областного суда Департамента
по обеспечению деятельности
судов при Верховном суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)»                     М.Ахметов
Руководитель
филиала города Степногорск
Республиканского государственного
учреждения «Центр обслуживания
населения Акмолинской области»
Комитета по контролю автоматизации
государственных услуг и координации
деятельности Центров обслуживания
населения Министерства связи
и информации Республики Казахстан          С.Имангалиев
Начальник
Степногорского территориального
отдела судебных исполнителей
государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов Акмолинской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан»              Ш.Таукелова
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска

2011 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 01-12/504 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы Степногорск қаласындағы қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың
еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру
көздерінің, сұраныс және ұсыныстарының тізбесі
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
«Степногорск қаласы
әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды
өңдеуге
көмектесу
16 300 құжат
2
«Ақсу кенті әкімінің
аппараты» ММ
құжаттарды
өңдеуге
көмектесу
23 000 құжат
аумақтарын
жинау

от 26 декабря 2011 года
№ 01-12/504
Перечень организаций города Степногорска, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы на 2012 год
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ
1
ГУ «Аппарат акима города
Степногорска»
помощь в обработке
документов
16 300
документов
2
ГУ «Аппарат акима
поселка Аксу»
помощь в обработке
документов
23 000
документов
уборка территорий

264 000
шаршы метр
3
«Бестөбе кенті әкімінің
аппараты» ММ
аумақтарын жинау
158 000
шаршы метр
құжаттарды өңдеуге көмектесу
15 000 құжат
4
«Заводской кенті әкімінің
аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
17 000 құжат
аумақтарын жинау
190 000
шаршы метр
5
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
18 400 құжат
аумақтарын жинау
180 000
шаршы метр
6
«Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақтарын жинау
350 000
шаршы метр
7
«Степногорск қаласының экономика және қаржы бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
9800 құжат
8
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
11 100 құжат
9
«Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ
халықты әлеуметтік сауалнаманы өткізуінде көмек көрсету
40 000 адам
10
Степногорск қаласының тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің жанындағы «Горкоммунхоз» ШЖҚ МКК
қала аумақтарын жинау және көгалдандыру
600 000 шаршы метр
11
Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы «Степногорск қалалық емхана» ШЖҚ МКК
құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
12
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» Степногорск қалалық соты
курьердің жұмысы
18 600 құжат
13
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалы» Степногорск қалалық зейнетақыны төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы бөлімшесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
15 000 құжат
14
«Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ
курьердің жұмысы
28 000 құжат
15
«Степногорск қаласының тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
15 000 құжат
16
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
18 300 құжат
17
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті «Ақмола облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесінің Степногорск қаласындағы филиалы
құжаттарды өңдеуге көмектесу
16 000 құжат
18
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Степногорск қаласының мемлекеттік мұрағаты» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу

264 000
квадратных
метров
3
ГУ «Аппарат акима
поселка Бестобе»
уборка территорий
158 000
квадратных
метров
помощь в обработке
документов
1 5000
документов
4
ГУ «Аппарат акима
поселка Заводской»
помощь в обработке
документов
17 000
документов
уборка территорий
190 000
квадратных
метров
5
ГУ «Аппарат акима
поселка Шантобе»
помощь в обработке
документов
18 400
документов
уборка территорий
180 000
квадратных
метров
6
ГУ «Аппарат акима села Карабулак»
уборка территорий
350 000 квадратных метров
7
ГУ «Отдел экономики и финансов города Степногорска»
помощь в обработке архивных документов
9 800 документов
8
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
помощь в обработке документов
11 100 документов
9
ГУ «Отдел внутренней политики города Степногорска»
помощь в проведении социальных опросов населения
40 000 человек
10
ГКП на ПХВ «Горкоммунхоз» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска
уборка территорий города и озеленение
600 000
квадратных метров
11
ГКП на ПХВ «Степногорская городская поликлиника» при акимате Акмолинской области
помощь в обработке документов
12 000
документов
12
Степногорский городской суд государственного учреждения «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)
курьерская работа
18 600 документов
13
Степногорское городское отделение государственного центра по выплате пенсии Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»
помощь в обработке документов
15 000 документов
14
ГУ «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области»
курьерская работа
28 000 документов
15
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска»
помощь в обработке документов
15 000 документов
16
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
помощь в обработке документов
18 300 документов
17
Филиал города Степногорск Республиканского государственного учреждения «Центр обслуживания населения Акмолинской области» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности Центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан
помощь в обработке документов
16 000
документов
18
ГУ «Государственный архив города Степногорска» управления архивов и документации Акмолинской области
помощь в обработке документов