Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С 35-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы № С 42-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 1-3-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2)4) тармақшаларына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С 35-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-147 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Ақкөл өмірі», «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 1 794 331 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 364 872 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 677 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 391 482 мың теңге;
2) шығындар – 1 858 114,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19 888,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 20 838,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 950 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -83 671,6 мың теңге
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 83 671,6 мың теңге»;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3. 2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен 274 811,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 68 969,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
2 312 мың теңге - селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдауды жүзеге асыруға;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С 35-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2011 года № С 42-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 20 сентября 2011 года № 1-3-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
В соответствии с подпунктами 2)4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С 35-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-147 и опубликованного 21 января 2011 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
«1) доходы – 1 794 331 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 364 872 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 18 677 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 391 482 тысячи тенге;
2) затраты – 1 858 114,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 888,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 838,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -83 671,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 83 671,6 тысяч тенге»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 274 811,2 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 68 969,5 тысяч тенге, в том числе:
2 312 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;

4 097 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға;
5 541 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
800 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
12 852 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
10 396,5 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
14 129 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
10 273 мың теңге - мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға;
8 569 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 Бағдарлама іс-шараларын іске асыруға.
2) 205 841,7 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
51 283 мың теңге – су шаруашылығы объектілерінің дамуына;
44 264,7 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
89 906 мың теңге – коммуналдық шаруашылықтың дамуына;
15 588 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымның дамуына»;
4 800 мың теңге - мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға.»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4. 2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 50 288,8 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 44 688,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
880,8 мың теңге – Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтері шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
1 091,5 мың теңге – Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының және Ақмола облысының селолық елді мекендерде тұратын көп балалы отбасыларының колледж студенттеріне оқуға төлеу үшін;
38 416,2 мың теңге – білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
4 300,3 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға:
2) 5 600 мың теңге сомасында спорт объектілерінің дамуына арналған нысаналы трансферттер.»
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4 097 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5 541 тысяча тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
800 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
12 852 тысячи тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
10396,5 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14 129 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
10 273 тысячи тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8 569 тысяч тенге - на реализацию мероприятий Программы занятости 2020.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 205 841,7 тысяч тенге, в том числе:
51 283 тысячи тенге на развитие объектов водного хозяйства;
44 264,7 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
89 906 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
15 588 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
4 800 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 50 288,8 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 44 688,8 тысяч тенге, в том числе:
880,8 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1 091,5 тысяча тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области;
38 416,2 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования;
4 300,3 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) целевые трансферты на развитие объектов спорта в сумме 5 600 тысяч тенге.».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.