Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 "2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 39/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде № 1-4-191 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2)4) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 2 008 256 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 430 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 37 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 526 256 мың теңге;
2) шығындар - 2 289 381,4 мың теңге;»
2 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«3) негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер, соның ішінде:
жерді сату, материалдық активтерді сату;»
8 тармақтың 1) тармақшасы және бірінші абзац жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2011 жылға облыстық бюджеттен мақсаттық трансферттер 394 686 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:1)
мақсаттық ағымдағы трансферттер 212 225 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына әлеуметтік көмек көрсету үшін – 544 мың теңге;
ауылдық мекендегі жағдайы төмен отбасынан және көп балалы отбасынан шыққан студенттердің колледждегі оқу төлемі үшін – 770 мың теңге;
Анар станциясының су құбырларының жүйесін күрделі жөндеуден өткізуге – 92 396 мың теңге;
Анар станциясының бала бақшасын күрделі жөндеуден өткізуге – 56 400 мың теңге;
Ижев селосындағы орта мектепті күрделі жөндеуден өткізуге – 27 967 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 34/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 39/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 8 июля 2011 года № 1-4-191. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2012 года № 6/4
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2012 № 6/4
В соответствии с подпунктами 2)4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011–2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 008 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 430 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 526 256 тысяч тенге;
2) затраты – 2 289 381,4 тысяч тенге;»
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
«3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли, продажа нематериальных активов;»
абзац первый и подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 394 686 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 212 225 тысяч тенге, в том числе:
544 тысячи тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
770 тысяч тенге — на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности;
92 396 тысяч тенге - на капитальный ремонт водопроводных сетей на станции Анар;
56 400 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада на станции Анар;
27 967 тысяч тенге - на капитальный ремонт школы в селе Ижевское;

Арнасай ауылындағы Вячеслав орта мектебін күрделі жөндеуден өткізуге – 22 033 мың теңге;
Жалтыркөл ауылының, Қостомар селосының бас жоспарын және егжей- тегжейлі жоспарлау жобасын дайындауға және түзетулер енгізуге – 5000 мың теңге;
Жібек жолы ауылының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 950 мың теңге;
Жалтыркөл селосының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 200 мың теңге;
Қостомар селосының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 965 мың теңге;

22 033 тысячи тенге - на капитальный ремонт Вячеславской средней школы в ауле Арнасай;
5 000 тысяч тенге - на разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки аула Жалтырколь, села Костомар;
1 950 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации в ауле Жибек жолы;
1 200 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации села Жалтырколь;
965 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации села Костомар;

«Аршалы ауданы Ижев селосы бала бақшасының күрделі жөндеуі» жобасы бойынша жобалық-сметалық құжат әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға – 3 000 мың теңге;
Бюджеттік бағдарлама әкімгерліктері бойынша көрсетілген трансфертерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»
Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту «Капитальный ремонт детского сада в селе Ижевское Аршалынского района.
Распределение указанных трансфертов по администраторам бюджетных программ определяется постановлением акимата района».
приложения 15 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.