Аршалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 "2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 41/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қыркүйекте № 1-4-192 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2)4) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 2 020 519,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 430 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 52 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша -1 523 519,7 мың теңге;
2) шығындар - 2 301 645,1 мың теңге;»
8 тармақтың 1) тармақшасы және бірінші абзац жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2011 жылға облыстық бюджеттен мақсаттық трансферттер 391 949,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) мақсаттық ағымдағы трансферттер 209 488,7 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына әлеуметтік көмек көрсету үшін – 395 мың теңге;
ауылдық мекендегі жағдайы төмен отбасынан және көп балалы отбасынан шыққан студенттердің колледждегі оқу төлемі үшін – 1060 мың теңге;
Анар станциясының су құбырларының жүйесін күрделі жөндеуден өткізуге – 91 268,7 мың теңге;
Анар станциясының бала бақшасын күрделі жөндеуден өткізуге – 56400 мың теңге;
Ижев селосындағы орта мектепті күрделі жөндеуден өткізуге – 27967 мың теңге;
Арнасай ауылындағы Вячеслав орта мектебін күрделі жөндеуден өткізуге – 22033 мың теңге;
Жалтыркөл ауылының, Қостомар селосының бас жоспарын және егжей- тегжейлі жоспарлау жобасын дайындауға және түзетулер енгізуге – 5000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 34/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 7 сентября 2011 года № 41/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 21 сентября 2011 года № 1-4-192. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2012 года № 6/4
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2012 № 6/4.
В соответствии с подпунктами 2)4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011–2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 020 519,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 430 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 523 519,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 301 645,1 тысяч тенге;»
абзац первый и подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 391 949,7 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 209 488,7 тысяч тенге, в том числе:
395 тысячи тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1060 тысяч тенге — на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности;
91 268,7 тысяч тенге - на капитальный ремонт водопроводных сетей на станции Анар;
56 400 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада на станции Анар;
27 967 тысяч тенге - на капитальный ремонт школы в селе Ижевское;
22 033 тысячи тенге - на капитальный ремонт Вячеславской средней школы в ауле Арнасай;
5 000 тысяч тенге - на разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки аула Жалтырколь, села Костомар;

Жібек жолы ауылының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 950 мың теңге;
Жалтыркөл селосының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 200 мың теңге;
Қостомар селосының көше-жол жүйелерін жөндеуге және жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 965 мың теңге;
«Аршалы ауданы Ижев селосы бала бақшасының күрделі жөндеуі» жобасы бойынша жобалық-сметалық құжат әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға – 1 250 мың теңге;
Бюджеттік бағдарлама әкімгерліктері бойынша көрсетілген трансфертерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2011 жылға 1 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың резерві бекітілсін»;
Келесі мазмұндағы 10-4 тармағымен толықтырылсын:
«10-4. 2011 жылға аудан бюджетінде, аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылып облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттік мекеменің құрылуының негізінде төменгі деңгейдегі мемлекеттік органның қызметін жоғары деңгейдегі мемлекеттік органға беруге байланысты, жоғары тұрған бюджетке 616 мың теңге сомасында нысаналы ағымды трансферттер қарастырылсын.
Көрсетілген трансфертерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»
Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Биджиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
Аршалы ауданының

1 950 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации в ауле Жибек жолы;
1 200 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации села Жалтырколь;
965 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации села Костомар;
1 250 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту «Капитальный ремонт детского сада в селе Ижевское Аршалынского района.
Распределение указанных сумм трансфертов по администраторам бюджетных программ определяется постановлением акимата района».
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9.Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 1 тысяча тенге»;
дополнить пунктом 10-4 следующего содержания:
«10-4. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 616 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется постановлением акимата района».
приложения 15 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Биджиев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата