Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С 32/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 4С 33/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 ақпанда № 1-5-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 194 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 194 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2 тармағының 5) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі
басқару туралы» Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 1) тармақшасына
сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-154 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«2406698» сандары «2417112» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«6950» сандары «21860» сандарына ауыстырылсын.
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«13946» сандары «39270» сандарына ауыстырылсын.
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«13946» сандары «39270» сандарына ауыстырылсын.
«0» саны «25324» сандарына ауыстырылсын;
2. Атбасар аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-154 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан
қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
КЕЛІСІЛДІ
Атбасар ауданының
әкімі                                      Әубәкіров Р.Ш.
«Атбасар ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Серкебаева М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
3 ақпандағы № 4С 33/2
шешіміне 1 қосымша
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2011 года № 4С 33/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 14 февраля 2011 года № 1-5-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 194)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 194).
В соответствии с пунктом 4подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-154, опубликовано от 14 января 2011 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «2406698» заменить на цифры «2417112»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «6950» заменить на цифры «21860»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «13946» заменить на цифры «39270»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «13946» заменить на цифры «39270»;
цифру «0» заменить на цифры «25324»;
2. Приложения 15 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-154, опубликовано от 14 января 2011 года в газетах «Атбасар» и «Простор») изложить в новой редакции согласно приложении 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А
СОГЛАСОВАНО
Аким Атбасарского района                   Аубакиров Р.Ш.
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Атбасарского района»            Серкебаева М.Н
Приложение 1 к решению
Атабасарского районного
маслихата от 3 февраля
2011 года № 4С 32/2
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

54429,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54429,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
100269,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100269,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25168,0
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19444,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
816,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
4503,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
405,0
02
Қорғаныс
1496,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1496,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1346,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
150,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1268,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1268,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1268,0
04
Бiлiм беру
1622789,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1521381,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7555,0
003
Жалпы білім беру
1409223,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5845,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11117,0
006
Балаларға қосымша білім беру
43631,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
21066,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18144,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

54429,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
54429,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100269,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100269,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25168,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19444,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
816,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
4503,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
405,0
02
Оборона
1496,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1496,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1346,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
150,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1268,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1268,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1268,0
04
Образование
1622789,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1521381,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7555,0
003
Общеобразовательное обучение
1409223,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5845,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11117,0
006
Дополнительное образование для детей
43631,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
21066,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18144,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

1187,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1187,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1187,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
25324,0
Бюджет қаражаты қалдықтары
25324,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
25324,0
Атбасар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 3 ақпандағы
№ 4С 33/2 шешіміне 2 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
2011 жыл
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
100269
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
5732
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5732
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
5468
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5468
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
5313
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5313
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
6723
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6723
123
Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты
5123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5123
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
6919
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6919
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
5014
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5014
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
6131
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6131
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
5401
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5401
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
5432
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5432
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
6304
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6304
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
5502
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5502
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
6341
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6341
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
5542
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5542
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
6588
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6588
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
12736
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12736
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1187,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1187,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1187,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
25324,0
Остатки бюджетных средств
25324,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
25324,0
Приложение 2 к решению
Атабсарского районного
маслихата от 3 февраля
2011 года № 4С 32/2
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
100269
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
5732
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5732
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
5468
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5468
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
5313
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5313
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
6723
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6723
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
5123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5123
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
6919
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6919
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
5014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5014
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
6131
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6131
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5401
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5401
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
5432
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5432
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
6304
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6304
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
5502
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5502
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
6341
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6341
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
5542
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5542
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
6588
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6588
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
12736
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12736
07
Жилищно-коммунальное хозяйство