2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № а-3/111 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда № 1-5-162 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» Қаулысына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтардың, 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында «Ақмола облысы Атбасар қаласының Қорғаныс істері жөнiндегi бiрiктiрілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы, кезекті мерзімді әскери қызметке шақырылуы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы 1 қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды өткізу  кестесі 2011 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ғ.Қаженовке жүктелсін.
5. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    Р.Әубәкіров
«Келісілді»
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Атбасар
орталық аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорыны бас дәрігері          Р.Рахметова
«Ақмола облысы Атбасар қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Қарқынбаев
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер департаменті
Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Әбдірахманов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 24 наурыздағы
№ а-3/111 қаулысына 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Қарқынбаев
Жанат Таңатарұлы
«Ақмола облысы Атбасар қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік
мекеменің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Қаженов
Жоламан Ғалымұлы
Атбасар ауданы әкімінің орынбасары, шақыру комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Түшембеков
Мұрзахан Рахымбекұлы
«Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекеме бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Бродецкая
Валентина Лукьяновна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Атбасар орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның көз дәрігері, медицина комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Литвинова
Оксана Анатольевна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Атбасар орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауруларды қабылдау бөлмесінің медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Атбасар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 24 наурыздағы
№ а-3/111 қаулысына 2 қосымша
2011 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке азаматтарды шақыруды өткізу кестесі
№ р/с
Қала, ауыл округтерінің атаулары
Әскери шақырушылардың саны
Жұмыс күні және шақырылушылардың саны
сәуір

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 24 марта 2011 года № а-3/111. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 31 марта 2011 года № 1-5-162
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв в апреле – июне и октябре - декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы  по призыву, на срочную воинскую службу через государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области».
2. Образовать состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3.Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре - декабре 2011 года согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
5. Настоящее постановление акимата района вступает в силу  со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   Р.Аубакиров
«Согласовано»
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Атбасарская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Р.Рахметова
Начальник государственного
учреждения «Объединенный отдел
по делам обороны города Атбасар
Акмолинской области»                       Ж.Каркинбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Атбасарского района
департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       М.Абдрахманов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атбасарского района
от 24 марта 2011 года № а-3/111
Состав
районной призывной комиссии
Каркинбаев
Жанат Танатарович
начальник государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области», председатель призывной комиссии (по согласованию)
Каженов
Жоламан Галимович
заместитель акима Атбасарского района, заместитель председателя призывной комиссии (по согласованию)
Члены комиссии:
Тушембеков
Мурзахан Рахимбекович
заместитель начальника  государственного учреждения «Отдел внутренних дел Атбасарского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Бродецкая
Валентина Лукьяновна
врач - окулист государственного коммунального казенного предприятия «Атбасарская центральная районная больница» при управлении здравохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Литвинова
Оксана Анатольевна
медицинская сестра приемного покоя государственного коммунального казенного предприятия «Атбасарская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение 2 к постановлению
акимата Атбасарского района
от 24 марта 2011 года № а-3/111
График
проведения призыва граждан на срочную воинскую службу
в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
№ п/п
Наименование города, аульного и сельских округов
Количество призывников
Дни работы и количество призывников
апрель