Атбасар ауданы бойынша 2011 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдер қабылдау мерзімін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Атабасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/194 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда № 1-5-164 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі қорытындысы негізінде Атбасар ауданының әкімдігі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Атбасар ауданы бойынша 2011 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Ғ.Қаженовке жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    Р.Әубәкіров
Атбасар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 сәуірдегі
№ а-4/194 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 28.06.2011 № А-7/287 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Атбасар ауданы бойынша 2011 жылы субсидия алушылардың
тізіміне қосуға өтінімдер қабылдау мерзімі және
субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының
әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Оңтайлы себу мерзімдері
Өтінімдер тапсыру мерзімі
1.
Көктемгі көп жылдық дәнді және бұршақты шөптердің егісі
1 нен 15 маусымға дейін
15 маусымға дейін
2.
Бұршақ
18 нен 28 мамырға дейін
15 маусымға дейін
3.
Картоп
10 нан 28 мамырға дейін
15 маусымға дейін
4.
Сүрлемге жүгері
18 нен 25 мамырға дейін
15 маусымға дейін
5.
Майлы зығыр
15 нен 23 мамырға дейін
15 маусымға дейін
6.
Сұлы
7 маусымға дейін
15 маусымға дейін
7.
Көкөністер
10 мамырдан 25 маусымға дейін
15 маусымға дейін
8.
Біржылдық шөптер
10 маусымға дейін
15 маусымға дейін
9.
Майлы тұқымдық күнбағыс
7 нен 20 мамырға дейін
15 маусымға дейін
10
Орташа ертерек жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2011 году по Атбасарскому району
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 28 апреля 2011 года № А-4/194. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 13 мая 2011 года № 1-5-164
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно – производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 7 апреля 2011 года, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки для предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год по Атбасарскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каженова Ж.Г.
3. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   Р.Аубакиров
Приложение к постановлению
акимата Атбасарского района
от 28 апреля 2011 года № а-4/194
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 28.06.2011 № А-7/287(вводится в действие со дня официального опубликования)
Сроки для предоставления заявки
на включение в список получателей субсидии и
оптимальные сроки сева по видам субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур на
2011 год по Атбасарскому району
№ п/п
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
Срок предоставления заявки
1
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 1 по 15 июня
до 15 июня
2
Горох
с 18 по 28 мая
до 15 июня
3
Картофель
с 10 по 28 мая
до 15 июня
4
Кукуруза на силос
с 18 по 25 мая
до 15 июня
5
Лен масличный
с 15 по 23 мая
до 15 июня
6
Овес
до 7 июня
до 15 июня
7
Овощные
с 10 мая по 15 июня
до 15 июня
8
Однолетние травы
до 10 июня
до 15 июня
9
Подсолнечник на маслосемена
с 7 по 20 мая
до 15 июня
10
Яровая пшеница среднеранняя

18-мамырдан 7-маусымға дейін
15 маусымға дейін
11
Жаздық арпа
7 маусымға дейін
15 маусымға дейін

с 18 мая по 7 июня
до 15 июня
11
Яровой ячмень
до 7 июня
до 15 июня