Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы № 4С 35/3 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 шілдеде № 1-5-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 194 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 194 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 15 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-5-154 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) түсімдер - 2511665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -725023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша -36521 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша-40529 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1709592 мың теңге;
2) шығындар - 2523500,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 79139,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 80326,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 1187 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (-112835,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 112835,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 67633 мың теңге;
қарыздарды өтеу-1187 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46389,4 мың теңге.»
келесі мазмұнды 8-1 тармағымен толықтырылсын:
«8-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында облыстық бюджеттен жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге 25000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін»;
келесі мазмұнды 8-2 тармағымен толықтырылсын:
«8-2. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында облыстық бюджеттен дамытуға Сочинский селосында 2 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы үшін 35000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін»;

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2011 года № 4С 35/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 5 июля 2011 года № 1-5-165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 194)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 194).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1,  5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-154, опубликовано от 14 января 2011 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 2511665 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 725023 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям -36521 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -40529 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1709592 тысяч тенге;
2) затраты - 2523500,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79139,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 80326,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1187 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (-112835,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 112835,4 тысяч тенге;
поступление займов - 67633 тысяч тенге;
погашение займов-1187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-46389,4 тысяч тенге.»
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 25000 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
«8-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета для строительства 2-х квартирного жилого дома в селе Сочинское в сумме 35000 тысяч тенге»;

келесі мазмұнды 16-1 тармағымен толықтырылсын:
«16-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының шеңберінде республикалық бюджеттен 52500 мың теңге сомада бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін»;
Атбасар аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешімінің  1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
«16-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в рамках Программы занятости 2020 в сумме 52500 тысяч тенге»;
приложение 1 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
мәслихатының хатшысы                       Ахметов А.Б.
Атбасар аудандық
сессиясының төрағасы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    Әубәкіров Р.Ш.
Ақмола облысы Атбасар
аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 маусымдағы
№ 4С 35/3 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО» «СОГЛАСОВАНСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   Аубакиров Р.Ш.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата Акмолинской
области от 22 июня
2011 года № 4С 35/3
Категория
2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

54429,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54429,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
101513,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101513,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25721,6
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19444,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
816,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
4503,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
958,6
02
Қорғаныс
1496,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1496,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1346,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-
шаралар
150,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1268,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1268,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1268,0
04
Бiлiм беру
1636619,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1535212,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7555,0
003
Жалпы білім беру
1409591,1
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5845,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-
әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11117,0
006
Балаларға қосымша білім беру
43631,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
21066,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18144,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800,0
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту

54429,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
54429,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
101513,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
101513,7
459
Отдел экономики и финансов района (города
областного значения)
25721,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления
коммунальной собственностью района (города областного значения)
19444,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
816,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
4503,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
958,6
02
Оборона
1496,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1496,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1346,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
150,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1268,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1268,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1268,0
04
Образование
1636619,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
1535212,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7555,0
003
Общеобразовательное обучение
1409591,1
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5845,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11117,0
006
Дополнительное образование для детей
43631,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
21066,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18144,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования