2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С 40/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 1-5-173 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 5С 14/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 21.02.2013 № 5С 14/3 (қол қойылған кезден бастап күшіне және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3955866,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 863809,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37351,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 37994,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3016711,5 мың теңге;
2) шығындар – 4025062,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40985,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 41614,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 629,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-110180,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110180,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 36854,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10129,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83455,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен аудан бюджетінің табыстары бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін төлемдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;

О бюджете района на 2012-2014 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2011 года № 4С 40/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 28 декабря 2011 года № 1-5-173. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 5С 14/3
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2013 № 5С 14/3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3955866,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 863809,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 37351,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 37994,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3016711,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4025062,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40985,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 41614,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 629,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-110180,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 110180,5 тысяч тенге:
поступление займов - 36854,0 тысячи тенге;
погашение займов - 10129,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 83455,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговые поступления, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина;
2) неналоговые поступления, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.11.09 № 5С 10/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында облыс бюджетінен 1347524,0 мың теңге сомада субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 16000,0 мың теңге сомада бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар ауданының Есенгелді ауылындағы сужүргінің, су құбыры ғимараттары алаңдарының және тарату жүйесінің құрылысына республикалық бюджеттен дамуға 199121,0 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар ауданының Есенгелді ауылындағы сужүргінің, су құбыры ғимараттары алаңдарының және тарату жүйесінің құрылысына облыстық бюджеттен дамуға 7189,0 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласында 320 орынға балабақша құрылысына облыстық бюджеттен дамуға 280000,0 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласында жүзу бассейні мен спорттық модульдің құрылысына облыстық бюджеттен дамуға 120000,0 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 33000,0 мың теңге сомада нысаналы даму трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2012 № 5С 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Учесть, что в составе бюджета района на 2012 год предусмотрена из областного бюджета субвенция в сумме 1347524,0 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 16000,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство водовода, площадки водопроводных сооружений и разводящей сети в селе Есенгельды Атбасарского района в сумме 199121,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
5-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство водовода, площадки водопроводных сооружений и разводящей сети в селе Есенгельды Атбасарского района в сумме 7189,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. исключен - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
7. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство детского сада на 320 мест в городе Атбасар в сумме 280000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство спортивного модуля с плавательным бассейном в городе Атбасар в сумме 120000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 33000,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қ. су құбыры желілерін қайта құруға 2-ші кезек "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін республикалық бюджеттен 543700,0 мың теңге сомада нысаналы даму трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау бойынша шараларды жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 2226,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруылуына республикалық бюджеттен 2683,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында автомобиль жолдарын жөндеуге облыстық бюджеттен 25132,1 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.03.20 № 5С-2/12 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласының орталық қазандығына жабдықтар сатып алуға облыстық бюджеттен 55000,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С-7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында тұрғын үй көмегiн көрсетуге республикалық бюджеттен 834,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета для развития инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" на реконструкцию водопроводных сетей города Атбасар, 2-я очередь в сумме 543700,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
9. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 2226,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 2683,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
10-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на ремонт автомобильных дорог в сумме 25132,1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2012 № 5С-2/12 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
10-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на приобретение оборудования для центральной котельной города Атбасар в сумме 55000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С-7/1(вводится в действие с 1 января 2012 года); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оказание жилищной помощи в сумме 834,0 тысячи тенге.

Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында жалақының ішінара субсидиялануға, қоныс аударуға субсидия беруге, халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз етуге және жастар тәжiрибесiне республикалық бюджеттен 23565,8 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық қызметтер шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен 2447,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының және Ақмола облысының селолық (ауылдық) жерлердегі көп балалы отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің оқу ақысын төлеуге облыстық бюджеттен 2287,7 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге республикалық бюджеттен 12840,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
16. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 75737,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 12282,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
12. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, на обеспечение деятельности центров занятости населения и на молодежную практику в сумме 23565,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
13. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 2447,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
14. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области в сумме 2287,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
15. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 12840,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 75737,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
17. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12282,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).

18. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында үйде оқитын мүгедек - балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен 800 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
19. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында жетім-сәбиді (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақшалай қаражаттарын төлеуге республикалық бюджеттен 18435,2,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға республикалық бюджеттен 33050,3 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 20 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге республикалық бюджеттен 1274,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
21. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласында балалар бақшасын күрделі жөндеуге облыстық бюджеттен 88116,3 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 21 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласындағы № 4 "Еркежан" (140 орын) балабақшасын жабдықтауға облыстық бюджеттен 14300,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.03.20 № 5С-2/12 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

18. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 800,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 18435,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
20. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 33050,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
20-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1274 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
21. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт детского сада в городе Атбасар в сумме 88116,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
21-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оснащение детского сада № 4 "Еркежан" в городе Атбасар (140 мест) в сумме 14300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21-1 в редакции - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).

21-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту дамыту шеңберінде Новоалександровка ауылының Новоалександровка № 1 орта мектебінің күрделі жөндеуіне республикалық бюджеттен 91444,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 5С 3/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласының Балалар музыкалық мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуіне облыстық бюджеттен 21323,1 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
21-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына облыстық бюджеттен 2400,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-4 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге республикалық бюджеттен 32000,0 мың теңге сомада бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 22 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 4854,0 мың теңге сомада бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 23 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 және 2011 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 629,0 мың теңге сомада негізгі қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 24 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

21-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на капитальный ремонт Новалександровской средней школы №1 села.Новоалександровка в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 в сумме 91444,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 21-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2012 № 5С 3/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
21-3. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт здания Детской музыкальной школы города Атбасар в сумме 21323,1 тысяча тенге."
Сноска. Решение дополнено пунктом 21-3 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
21-4. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальные расходы государственных органов в сумме 2400,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 21-4 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
22. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен бюджетный кредит из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 32000,0 тысяч тенге."
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
23. Учесть, что в составе бюджета района на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4854,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/1 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
24. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 629,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).

24-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген және 2012 жылы пайдалануға рұқсат берілген, пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді жоғары тұрған бюджетке 9500,0 мың теңге сомада қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берiлген бюджеттiк кредиттер бойынша 1,7 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде кондоминиумның объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге берілген бюджеттік кредит бойынша республикалық бюджеттен 23,7 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.09.28 № 5С 9/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 5С 11/1 (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
25. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында келесілер қарастырылғаны ескерілсін:
1) аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыру;
2) аудандық мәслихатпен бекітілген ережеге сәйкес, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын салып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету.
26. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
27. 2012 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
28. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Муратов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борұмбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі
Р.Әубәкіров
Атбасар аудандық мәслихатының

24-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2011 году для реализации мер социальной поддержки специалистов, и разрешенных к доиспользованию в 2012 году сумме 9500,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
24-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 1,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
24-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиумов в сумме 23,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-3 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2012 № 5С 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2012 № 5С 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
25. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены:
1) повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, согласно перечню согласованного с районным маслихатом;
2) оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим в сельской местности, по приобретению топлива согласно правилам, утвержденным районным маслихатом.
26. Утвердить бюджетные программы города районного значения, аульного (сельского) округа, согласно приложениям 4, 5, 6.
27. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год, согласно приложению 7.
28. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Муратов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Атбасарского района
Р.Аубакиров
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата

13 711,0
006
Балаларға қосымша білім беру
56 168,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
20 674,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 435,2
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 342,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
75 737,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 274,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-
интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
31 708,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 323,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
280 000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
280 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
126 873,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 873,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 374,2
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 162,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
491,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 073,1
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2 183,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

13 711,0
006
Дополнительное образование для детей
56 168,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
20 674,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 435,2
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
800,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 342,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
75 737,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 274,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 708,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 323,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
280 000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
280 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
126 873,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 873,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 374,2
002
Программа занятости
47 162,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
491,9
005
Государственная адресная социальная помощь
2 073,1
006
Оказание жилищной помощи
2 183,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов