Бұланды ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 мамырдағы № А-05/105 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылдың 2 маусымында № 1-7-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 18 маусымдағы № 03-20/761 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 18.06.2013 № 03-20/761 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 297 қаулысымен бекітілген, облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің тұқым шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасының 20 тармағының 4 тармақшасына сәйкес және «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 345 нұсқауының негізінде, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері 1 қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Қ.Смағұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2011 жылғы 20 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                     Е.Нұғыманов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 20 мамырдағы
№ а-05/105 қаулысына
1 қосымша
Бұланды ауданы бойынша субсидия алушылардың
тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1
Көктемгі-егістік және орақ жұмыстарына қажет жанар-жағар материалдарының және басқа тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия алушылар тізіміне қосуға
2011 жылғы 05 мамырдан 05 маусымға дейін
2
Тыңайтқыштардың құнын және отандық өндірушілер өндірген гербицидтер мен ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын
арзандатуға бағытталған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға
2011 жылғы 05 мамырдан 05 маусымға дейін
3
Ауылшаруашылық дақылдарының элиталық дақылдарын нарықтық бағамен сатып алуға бағытталған бюджеттік субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға:жазғы дақылдар бойынша – күздік дақылдар бойынша -
- 2011 жылғы 05 мамырдан 05 маусымға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур по Буландынскому району
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 мая 2011 года № А-05/105. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 2 июня 2011 года № 1-7-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18 июня 2013 года № 03-20/761)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18.06.2013 № 03-20/761).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, пп.4 п.20 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 297 и на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 22 апреля 2011 года № 345, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий согласно приложению 1.
2. Определить оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур по Буландынскому району согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Смагулова О.К.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения возникшие с 20 апреля 2011 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                        Е.Нугманов
Приложение 1 к постановлению
акимата Буландынского района
от 20 мая 2011 года № а-05/10
Сроки предоставления заявки
на включение в список получателей субсидий
1
Для включения в список получателей субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
с 05 мая до 05 июня 2011 года
2
Для включения в список получателей субсидий на удешевление стоимости удобрений и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гербицидами
с 05 мая до 05 июня 2011 года
3
Для включения в список получателей бюджетных субсидий за приобретенные по рыночной стоимости элитные семена сельскохозяйственных растений:
по яровым культурам –
по озимым культурам -
с 05 мая до 20 июня 2011 г.