Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-34/3 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 шілдеде № 1-7-136 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 5С-4/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.04.27 № 5С-4/9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-7-127 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер 2246825,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 341058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 54500 мың теңге;
трансферттер түсімі 1839551,3 мың теңге;
2) шығындар 2254455,3 мың теңге;»;
4-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
«Аудандық бюджетте 2011 жылға 466836,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер сомасы
97009,3 мың теңге, соның ішінде:
52286 мың теңге Макинск қаласында 140 орындық балабақша құрылысына;
40523,3 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
4200 мың теңге «Бұланды ауданының Вознесенка селосында су өткізгіш желілерді қайта жөндеу» жобасы бойынша жоба-сметалық құжаттарды әзірлеуге;
2) облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер сомасы 60000 мың теңге, соның ішінде:
25000 мың теңге Макинск қаласындағы модульдік қазандық пен жылу желілерінің жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге, мемлекеттік сараптама жүргізуге, құрылысына;

О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-34/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 4 июля 2011 года № 1-7-136. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2012 года № 5С-4/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2012 № 5С-4/9.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-127, опубликовано 14 января 2011 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы 2246825,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 341058 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 54500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 1839551,3 тысяч тенге;
2) затраты 2254455,3 тысяч тенге;»;
абзац первый пункта 4 изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты в сумме 466836,3 тысяча тенге, в том числе:»;
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
«1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 97009,3 тысяч тенге, в том числе:
52286 тысяч тенге на строительство детского сада на 140 мест в городе Макинск;
40523,3 тысячи тенге на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4200 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации по проекту «Реконструкция водопроводных сетей в селе Вознесенка Буландынского района»;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 60000 тысяч тенге, в том числе:
25000 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы, строительство модульной котельной и тепловых сетей в городе Макинск;

35000 мың теңге Бұланды ауданының Партизанка селосында 120 оқушы орынға арналған орта мектептің жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге, мемлекеттік сараптама жүргізуге, құрылысына;»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 34-сессияның
төрайымы                                   Л.Самохвалова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
Бұланды аудандық мәслихатының
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 4С-34/3 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

35000 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы, строительство средней школы на 120 ученических мест в селе Партизанка Буландынского района;»;
приложения 1, 5 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 34
очередной сессии                           Л.Самохвалова
Секретарь районного
маслихата                                  П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 23 июня
2011 года № 4С-34/3
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

42115
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
83336
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
83336
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19950
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18326
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
418
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
864
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
342
02
Қорғаныс
3500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3500
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
240
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
240
04
Бiлiм беру
1616146,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
65369
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
65369
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
162
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
162
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1408919,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6315
003
Жалпы білім беру
1308159,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5308
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-
әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14800
006
Балаларға қосымша білім беру
34186
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-
аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

42115
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
83336
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
83336
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19950
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18326
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
418
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
864
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
342
02
Оборона
3500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3500
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного(городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
240
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
240
04
Образование
1616146,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
65369
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
65369
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
162
464
Отдел образования района (города областного значения)
1408919,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6315
003
Общеобразовательное обучение
1308159,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5308
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14800
006
Дополнительное образование для детей
34186
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-
сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей