Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 4С32-3 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 сәуірде № 1-8-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының
6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық
мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-104 тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«983014» цифрлары «997476» цифрларына ауыстырылсын;
«903014» цифрлары «917476» цифрларына ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2 тармақшасында:
«983114» цифрлары 1014402,4» цифрларына ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 3 тармақшасында:
«13234» цифрлары «19787,8» цифрларына ауыстырылсын;
«14243» цифрлары «20796,8» цифрларына ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-13234» цифрлары «-36614,2» цифрларына ауыстырылсын;
5) 1 тармақтың 6 тармақшасында:
«13234» цифрлары «36614,2» цифрларына ауыстырылсын;
«бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары» жолында «0» цифрлары «23380,2» цифрларына ауыстырылсын;
6) 4 тармақта:
«293872» цифрлары «308334» цифрларына ауыстырылсын;
«ағымды нысаналы трансферттер 256797 мың теңге соммасында, оның ішінде» жолында «256797» цифрлары «271259» цифрларына ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
«5851 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту;
8021 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шегінде
іс-шараларды жүзеге асыру»;
«3858» цифрлары «4448» цифрларына ауыстырылсын;
5) келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде заңмен белгіленген тәртіппен 2011 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан 23380,2 мың теңге сомасындағы бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылғаны ескерілсін.».

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2011 года № 4С32-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 8 апреля 2011 года № 1-8-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-104, опубликованное 1 марта 2011 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «983014» заменить цифрами «997476»;
цифры «903014» заменить цифрами «917476»;
2)в подпункте 2 пункта 1:
цифры «983114» заменить цифрами «1014402,4»;
3) в подпункте 3 пункта 1:
цифры «13234» заменить цифрами «19787,8»;
цифры «14243» заменить цифрами «20796,8»;
4)в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-13234» заменить цифрами «-36614,2»;
5)в подпункте 6 пункта 1:
цифры «13234» заменить цифрами «36614,2»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств»
цифры «0» заменить цифрами «23380,2»;
6)в пункте 4:
цифры «293872» заменить цифрами «308334»;
в строке «целевые текущие трансферты в сумме 256797 тысяч тенге, в том числе» цифры «256797» заменить цифрами «271259» и дополнить строками следующего содержания:
«5851 тысяча тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8021 тысяча тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020»;
цифры «3858» заменить цифрами «4448»;
5)дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1.Учесть, что в бюджете района на 2011 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2011 года в сумме 23380,2 тысячи тенге.».

2. Аудандық мәслихаттың «Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған  бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-104 тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Муллаянов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
«Егіндікөл ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Придан
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 4С32-3 шешіміне қосымша
Ауданның 2011 жылға арналған бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
I. Түсімдер

2. Приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-104, опубликованное 1 марта 2011 года в районной газете «Егіндікөл») изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Муллаянов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Егиндыкольского
района»                                    С.Придан
Приложение к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 марта
2011 года № 4С32-3
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
I. Доходы