"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 ақпандағы № 4С-32/4-11 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 наурызда № 1-9-167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5-тармақшасына4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің № 1-9-164 Тізімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2)-тармақшада:
«1 959 091» сандары «1 977 246,6» сандарына ауыстырылсын;
4)-тармақшада:
«0» сандары «42 248» сандарына ауыстырылсын;
5)-тармақшада:
«-31 809» сандары «-92 212,6» сандарына ауыстырылсын;
6)-тармақшада:
«31 809» сандары «92 212,6» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 7-1-тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Ерейментау қаласындағы бұрынғы № 87 бала бақшаны қайта құрастыруға 16 888,3 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны ескерілсін»;
келесі мазмұнда 7-2-тармағымен толықтырылсын:
«7-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Ерейментау ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жұмысына құқық алған «Жылу сервис» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны үшін мамандандырылған техниканы сатып алуға 42 248 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны ескерілсін»;
келесі мазмұнда 7-3-тармағымен толықтырылсын:
«7-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде бекітілген заңнамалық тәртіпте 2011 жылдың 1 қаңтарында құрылған 60 403,6 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін».
2. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинкой области от 25 февраля 2011 года № 4С-32/4-11. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 3 марта 2011 года № 1-9-167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-164, опубликовано 1 января 2011 года в районной газете «Ереймен», 1 января 2011 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры «1 959 091» заменить на цифры «1 977 246,6»;
в подпункте 4):
цифры «0» заменить на цифры «42 248»;
в подпункте 5):
цифры «- 31 809» заменить на цифры «- 92 212,6»;
в подпункте 6):
цифры «31 809» заменить на цифры « 92 212,6»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусматриваются расходы на реконструкцию бывшего детского сада № 87 в городе Ерейментау в сумме 16 888,3 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
«7-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусматриваются расходы на приобретение специализированной техники для коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Теплосервис» при акимате Ерейментауского района в сумме 42 248 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
«7-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 60 403,6 тысяч тенге.
2. Приложения 16 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

1809
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68480
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
20424
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15268
99
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5156
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ветеринарлық бөлімі
21056
1
Жергілікті деңгейде ветеринар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5472
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15584
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
27000
12
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
27000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10279
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
5659
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5659
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4620
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4620
12
Көлік және коммуникациялар
7264
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7264
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7264
20
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендердің жолдарын жөндеу және ұстау
0
13
Басқалар
13269
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және қаржы бөлімі
4753
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4753
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5061
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5552
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3455
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3455
III. Таза бюджеттік кредит беру
31809
Бюджеттік кредиттер
32937
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32937

1809
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68480
477
Отдел сельского хозяйства района и земельных отношений(города областного значения)
20424
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений города областного значения
15268
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
5156
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21056
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5472
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15584
467
Отдел строительства района (города областного значения)
27000
12
Развитие объектов водного хозяйства
27000
11
Промышленность, архитектура, градостроительная и строительная деятельность
10279
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5659
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5659
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4620
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4620
12
Транспорт и коммуникация
7264
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7264
13
Обеспечение функционирование автомобильных дорог городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7264
20
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
13
Прочие
13269
459
Отдел экономики и финансов района(города областного значения)
4753
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4753
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5061
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5552
469
Отдел предпринимательства района(города областного значения)
3455
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3455
III. Чистое бюджетное кредитование
31809
Бюджетные кредиты
32937
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32937