"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы № 4С-38/2-11 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қыркүйекте № 1-9-178 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-164 Тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2011-2013 жылдарға арналған, сонымен қатар 2011 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 067 754,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 460 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 844 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 26 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 564 466,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 101 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 46 942,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 070,6 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 128 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 55 704 мың теңге»;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135 979,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 979,9 мың теңге»;
7-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«7. Аудан бюджетінде он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге 16 523 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
келесі мазмұндағы 7-5-тармақпен толықтырылсын:
«7-5. Аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясын қысқартуға байланысты, 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджет шығындарының өтемақысына 616 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылсын»;

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2011 года № 4С-38/2-11. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 8 сентября 2011 года № 1-9-178. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-164, опубликовано 1 января 2011 года в районной газете «Ереймен», 1 января 2011 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 067 754,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 460 444 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 844 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 564 466,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 101 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 942,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 070,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55 704 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 135 979,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 979,9 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на выплату государственных пособий на детей до восемнадцати лет в сумме 16 523 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 7-5 следующего содержания:
«7-5. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год трансферты в сумме 616 тыс.тенге на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата.»;

келесі мазмұндағы 7-6 - тармақпен толықтырылсын:
«7-6. Аудан бюджетінде 5 000 мың теңге сомасында 200 орындық жаңа мектептің және 6500 мың теңге сомасында Ерейментау қаласындағы 45 пәтерлік жалгерлік тұрғын үйдің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
келесі мазмұндағы 7-7 - тармақпен толықтырылсын:
«7-7. Аудан бюджетінде «Ерейментау қаласындағы Уәлиханов көшесі № 43 бойынша орналасқан 75 пәтерлік тұрғын үйдің ішкі және сыртқы коммуникацияларын қайта құрастыру» жобасын түзетуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1 163 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
келесі мазмұндағы 7-8 - тармақпен толықтырылсын:
«7-8. Аудан бюджетінде Ерейментау қаласындағы су құбырларының қосымша учаскелерінің құрылысына 600 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
көрсетілген шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   С.Мухантаева
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданы
әкімінің м.а.                              А.А.Манадыров
«Ерейментау ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Қ.Хасенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
31 тамыздағы № 4С-38/2-11
шешімімен бекітілген
1 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10
шешімімен бекітілген
1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санат
Сома
Сынып
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

дополнить пунктом 7-6 следующего содержания:
«7-6. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на разработку проектно-сметной документации на строительство новой школы на 200 мест в сумме 5 000 тысяч тенге и нового 45-ти квартирного арендного жилого дома в городе Ерейментау в сумме 6 500 тыс. тенге.»;
дополнить пунктом 7-7 следующего содержания:
«7-7. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на корректировку и прохождение государственной экспертизы проекта "Реконструкция внутренних и наружных коммуникаций 75-ти квартирного жилого дома № 43 по улице Валиханова в городе Ерейментау в сумме 1 163 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 7-8 следующего содержания:
«7-8. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на строительство дополнительного участка водопровода в городе Ерейментау в сумме 600 тысяч тенге.»;
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  С.Мухантаева
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о.акима Ерейментауского
района                                     А.А.Манадыров
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Ерейментауского
района»                                    А.К.Хасенов
Приложение 1 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 31 августа 2011 года
№ 4С-38/2-11
Приложение 1 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
№ 4С-30/3-10
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ