Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 мамырдағы № С-32/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 маусымда № 1-10-140 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 226 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 226 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-129 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2011 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       З.Құсайынова
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   В.Устьянцев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының әкімі                            Т.Хамитов
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Омаров
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
27 мамырдағы № С-32/2
шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № С-28/2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Түсімдер

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2011 года № С-32/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 3 июня 2011 года № 1-10-140. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 226)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 226).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-129, опубликовано 14 января 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 15 января 2011 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
приложения 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        З.Кусаинова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              В.Устьянцев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Т.Хамитов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Т.Омаров
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 27 мая
2011 года № С-32/2
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № С-28/2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

700
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
750
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзген үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
270
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
21
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
45
2
Салықтық емес түсiмдер
10380
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1680
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1680
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1300
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
380
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
600
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
600
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
600
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3900
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3900
1
Жерді сату
3900
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3900
4
Трансферттердің түсімдері
1111740
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1111740
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1111740
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

700
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
750
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
270
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
21
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
45
2
Неналоговые поступления
10380
1
Доходы от государственной собственности
1680
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1680
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1300
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
380
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
8100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
8100
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
8100
6
Прочие неналоговые поступления
600
1
Прочие неналоговые поступления
600
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
600
3
Поступления от продажи основного капитала
3900
3
Продажа земли и нематериальных активов
3900
1
Продажа земли
3900
1
Поступления от продажи земельных участков
3900
4
Поступления трансфертов
1111740
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1111740
2
Трансферты из областного бюджета
1111740
1
Целевые текущие трансферты