Есіл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 наурыздағы № 35/3 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда № 1-11-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 35/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 35/9 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Есіл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Есіл аудандық мәслихатының 2005 жылдың 22 қазанында қабылдаған № 19/2 «Есіл ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингтер,салтанатты шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарын белгілеу туралы» Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2005 жылғы 22 қазанда № 1-11-20 тіркелген шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ә.Смағұлов
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 35/3 шешіміне қосымша
Есіл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер,
пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Рет
тік №
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
1
Есіл қаласы, аудандық мәдениет үйінің алдындағы алаң
2
Біртал селосы, орталық алаң
3
Бұзылық селосы, орталық алаң
4
Двуречный селосы, селолық мәдениет үйінің алдындағы алаң
5
Приишимка селосы, орталық алаң
6
Жаныспай селосы, селолық клуб алдындағы алаң
7
Ейский селосы, орталық алаң
8
Заречный селосы, селолық клуб алдындағы алаң
9
Знаменка селосы, селолық клуб алдындағы алаң
10
Интернациональный селосы, орталық алаң
11
Қаракөл селосы, селолық клуб алдындағы алаң
12
Ковыльный селосы, орталық алаң
13
Ленинский селосы, селолық клуб алдындағы алаң
14
Құмай селосы, орталық алаң
15
Красивый селосы, селолық клуб алдындағы алаң
16
Красивый-Қазақ станциясы, орталық алаң
17
Курский селосы, селолық мәдениет үйінің алдындағы алаң
18
Московский селосы, орталық алаң
19
Орловка селосы, селолық клуб алдындағы алаң
20
Речной селосы, селолық клуб алдындағы алаң
21
Раздольный селосы, орталық алаң
22
Свободный селосы, селолық клуб алдындағы алаң
23
Сұрған селосы, орталық алаң
24
Юбилейный селосы, селолық клуб алдындағы алаң
25
Ярославка селосы, селолық клуб алдындағы алаң
26
Красногорский кенті, селолық мәдениет үйінің алдындағы алаң
27
Игілік селосы, орталық алаң
28
Калачи селосы, орталық алаң
29
Алматинский селосы, орталық алаң
30
Ақсай селосы, орталық алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Есильском районе
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2011 года № 35/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 14 марта 2011 года № 1-11-134. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2014 года № 35/9
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 35/9 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьи 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Есильском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата от 22 октября 2005 года № 19/2 «Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Есильского района», зарегистрированное в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области от 22 октября 2005 года № 1-11-20.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата,секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Приложение к решению
Есильского районного маслихата
от 1 марта 2011 года № 35/3
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций в Есильском районе
№ п/п
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
город Есиль, площадь перед районным домом культуры
2
село Биртал, центральная площадь
3
село Бузулук, центральная площадь
4
село Двуречное, площадь перед сельским домом культуры
5
село Приишимка, центральная площадь
6
село Жаныспай, площадь перед сельским клубом
7
село Ейское, центральная площадь
8
село Заречное, площадь перед сельским клубом
9
село Знаменка, площадь перед сельским клубом
10
село Интернациональное, центральная площадь
11
село Караколь, площадь перед сельским клубом
12
село Ковыльное, центральная площадь
13
село Ленинское, площадь перед сельским клубом
14
село Кумай, центральная площадь
15
село Красивинское, площадь перед сельским клубом
16
станция Красивый-Казахский, центральная площадь
17
село Курское, площадь перед сельским домом культуры
18
село Московское, центральная площадь
19
село Орловка, площадь перед сельским клубом
20
село Речное, площадь перед сельским клубом
21
село Раздольное, площадь перед сельским клубом
22
село Свободное, площадь перед сельским клубом
23
село Сурган, центральная площадь
24
село Юбилейное, площадь перед сельским клубом
25
село Ярославка, площадь перед сельским клубом
26
поселок Красногорский, площадь перед сельским домом культуры
27
село Иглик, центральная площадь
28
село Калачи, центральная площадь
29
село Алматинское, центральная площадь
30
село Аксай, центральная площадь