Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы № 38/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 шілдеде № 1-11-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 2/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.02.20 № 2/10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-130 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011–2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2210391 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдерден 433707 мың теңге,
салықтық емес түсімдерден 14557 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден 11736 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1750391 мың теңге;
2) шығындар 2251957,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 4451 мың теңге, оның ішінде бюджеттiк кредиттер 5341 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 890 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (-46017,6) мың теңге, оның ішінде бюджет қаржысының бос қалдығы есебінен 41566,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру 46017,6 мың теңге, оның ішінде қарыздар түсімі 5341 мың теңге, қарыздарды өтеу 890 мың теңге, бюджет қаржысының бос қалдығы есебінен 41566,6 мың теңге».
4 тармақтың 1 және 13 абзацтары жаңа редакцияда баяндалсын:
«Нысаналы ағымдағы трансферттердің жалпы сомасы 244161 мың теңге болып есепке алынсын, оның:
"облыстық бюджеттен жалпы сомасы 191631 мың теңге, оның ішінде:"
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
16000 мың теңге Есіл аудандық орталық аурухананың жылу қазандығына күрделі жөндеу жүргізуге;
5000 мың теңге Есіл қаласының № 5 жылу қазандығы үшін қазандықтарды ауыстыруға».

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 33/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2011 года № 38/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 7 июля 2011 года № 1-11-137. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2012 года № 2/10
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2012 № 2/10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-130, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы 2210391 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 433707 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям 14557 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 11736 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1750391 тысяч тенге;
2) затраты 2251957,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4451 тысяча тенге, в том числе бюджетные кредиты 5341 тысяча тенге, погашение бюджетных кредитов 890 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (-46017,6) тысяч тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме 41566,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета 46017,6 тысяч тенге, в том числе поступление займов 5341 тысяча тенге, погашение займов 890 тысяч тенге, за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме 41566,6 тысяч тенге».
абзацы 1 и 13 пункта 4 изложить в новой редакции:
«Учесть целевые текущие трансферты в общей сумме 244161 тысяча тенге, из них:
из областного бюджета в общей сумме 191631 тысяча тенге, в том числе:
дополнить абзацами следующего содержания:
16000 тысяч тенге на проведение капитального ремонта котельной Есильской центральной районной больницы;
5000 тысяч тенге на замену котлов для котельной № 5 города Есиль».