Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 тамыздағы № 40/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қыркүйекте 1-11-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 2/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.02.20 № 2/10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-130 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдардың аудандық бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер 2227891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 446152 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 12112 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19236 мың теңге,
ресми трансферттердің түсімдері 1750391 мың теңге;
2) шығындар 2260375,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 13533,4 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер 14423,4 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 890 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (-46017,6) мың теңге, оның ішінде бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен сомасы 41566,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру 46017,6 мың теңге, оның ішінде қарыздардың түсуі 5341 мың теңге, қарыздарды өтеу 890 мың теңге, бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен сомасы 41566,6 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Қажыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ә.Смағұлов
«Есіл ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г.Серікова
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 тамыздағы
№ 40/2 шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/3 шешіміне 1 қосымша
Бөлім Кіріс
Бекітіл
ген
бюджет
Өзге
ріс
тер
(+, -)
Нақты
ланған
бюджет
Санаттар
Сыныптар
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 33/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2011 года № 40/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 2 сентября 2011 года № 1-11-139. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2012 года № 2/10
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2012 № 2/10
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-130, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы 2227891 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 446152 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям 12112 тысячи тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 19236 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1750391 тысяча тенге;
2) затраты 2260375,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13533,4 тысячи тенге, в том числе бюджетные кредиты 14423,4 тысячи тенге, погашение бюджетных кредитов 890 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (-46017,6) тысяч тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме 41566,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета 46017,6 тысяч тенге, в том числе поступление займов 5341 тысяча тенге, погашение займов 890 тысяч тенге, за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме 41566,6 тысяч тенге».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж.Кажибаев
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел
экономики и финансов
Есильского района»                         Г.Серикова
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 22 августа
2011 года № 40/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 21 декабря
2010 года № 33/3
Категория
Утвер
жден
ный
бюд
жет
Изме
нения
(+, -)
Уточ
нен
ный
бюд
жет
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
I. ДОХОДЫ