Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 4С-31/3 шішімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 1-12-146 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104 бабының 4 тармағының 3 тармақшасына және 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 635 463» сандары «1 658 153» сандарына ауыстырылсын;
«1 413 463» сандары «1 436 153» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 649 937,5» сандары «1 674 988,6» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшасындағы:
« – 61 535,5» сандары «– 63 896,6» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшасындағы:
«61 535,5» сандары «63 896,6» сандарына ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 7-3 тармақпен толықтырылсын:
«7-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2011 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен 2 361,1 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін».
2.Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 1, 2345 қосымшалары осы шешімнің 1234, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Ахметова
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 сәуірдегі
№ 4С-31/3 шешіміне 1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
1
2
3
4
5
I.Түсімдер

О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2011 года № 4С-31/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 18 апреля 2011 года № 1-12-146. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с подпунктом 3 пункта 4 статьи 104 и подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 635 463» заменить на цифры «1 658 153»;
цифры «1 413 463» заменить на цифры «1 436 153»;
в подпункте 2:
цифры «1 649 937,5» заменить на цифры «1 674 988,6»;
в подпункте 5:
цифры « – 61 535,5» заменить на цифры «– 63 896,6»;
в подпункте 6:
цифры «61 535,5» заменить на цифры «63 896,6».
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
«7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых
трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году, за счет свободных остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2011 года, в сумме 2 361,1 тысяч тенге».
2. Приложения 12345 к решению Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложениям 12, 34, 5 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Жаркаинского района            Б.Ахметова
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 11 апреля
2011 года № 4С-31/3
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

1 624
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 404
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 865
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 602
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 753
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 566,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 593,8
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
8 593,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 210,8
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
16 210,8
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14 671
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 555
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
250
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
963
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6 903
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15 091
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 081
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
810
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 348
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 477
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 477
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 871
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 871
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3 000
12
Көлiк және коммуникация
13 236
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 438
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

1 624
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 404
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 602
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 753
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 566,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 593,8
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
8 593,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 210,8
012
Развитие объектов водного хозяйства
16 210,8
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 555
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
963
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6 903
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений (города областного значения)
14 081
003
Капитальные расходы государственных органов
200
010
Организация работ по зонированию земель
810
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 348
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5 477
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 871
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4 871
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
13 236
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 438
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах