Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы № 4С-32/4 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда № 1-12-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 668 190,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 206 434,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 089,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 24 477,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 436 190,8 мың теңге;
2) шығындар - 1 685 026,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 74 713,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 76 612,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 899,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы - -91 549,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 91 549,5 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2011 года № 4С-32/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 29 июня 2011 года № 1-12-149. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 668 190,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям- 206 434,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям- 1 089,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 24 477,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов- 1 436 190,8 тысяч тенге;
2) затраты - 1 685 026,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 74 713,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 76 612,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 1 899,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге;
5) дефицит бюджета - -91 549,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 91 549,5 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:

«7. 2011 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 2 400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 157 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 2 400,0 тысяч тенге.».
Приложения 157 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 настоящего решения.

69 541,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
65 280,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
4 261,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 888,8
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығыстарды төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсету
536,8
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 352,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 17 маусымдағы
№ 4С-32/4 шешіміне 3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,кент,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

69 541,0
На капитальные расходы объектов образования
65 280,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 261,0
Отдел занятости и социальных программ района
1 888,8
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
536,8
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
1 352,0
Приложение 3 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 17 июня
2011 года № 4С-32/4
Приложение 7 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Аппарат акима района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера