Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 "2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № С-32-5 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 наурызда № 1-13-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2 - тармақшада:
«1853631» сандары «1889839» сандарына ауыстырылсын;
3-тармақшада:
«43560» сандары «51371,3» сандарына ауыстырылсын;
«44510» сандары «52321,3» сандарына ауыстырылсын;
5-тармақшада:
«-43560» сандары «-87579,3» сандарына ауыстырылсын;
6-тармақшада:
«43560» сандары «87579,3» сандарына ауыстырылсын;
2. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 15 қосымшалары, осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жана редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезекті отыз екінші сессиясының
төрағасы                                   Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 4 наурыздағы № С-32-5
шешіміне 1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3
шешіміне 1 қосымша
Санаты
АТАУЫ
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-31-3 "О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № С-32-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 24 марта 2011 года № 1-13-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «1853631» заменить на цифры «1889839»;
в подпункте 3:
цифры «43560» заменить на цифры «51371,3»;
цифры «44510» заменить на цифры «52321,3»;
в подпункте 5:
цифры «-43560» заменить на цифры «-87579,3»;
в подпункте 6:
цифры «43560» заменить на цифры «87579,3»;
2. Приложения 15 к решению Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в
действие с 1 января 2011 года.
Председатель тридцать
второй очередной сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
Секретарь
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение 1
к решению Жаксынского районного
маслихата от 4 марта 2011 года
№ С-32-5
Приложение 1
к решению Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
№ С-31-3
Категория
НАИМЕНОВАНИЕ
2011 год
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
226
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
375

022
Капитальные расходы государственных органов
226
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
375