Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 "2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы № С-34-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 маусымда № 1-13-135 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған), шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1, 2 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) түсімдер – 1884650 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 268649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5268 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1598233 мың теңге;
2) шығындар – 1925543 мың теңге;»
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезекті отыз төртінші
сессиясының төрағасы                       Ғ.Бралин
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 17 маусымдағы
№ С-34-3 шешіміне 1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-31-3 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-31-3 "О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2011 года № С-34-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 27 июня 2011 года № 1-13-135. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
подпункты 1, 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1884650 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 268649 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5268 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1598233 тысячи тенге;
2) затраты – 1925543 тысячи тенге;»
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
тридцать четвертой сессии
Жаксынского районного маслихата            Г.Бралин
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 17 июня
2011 года № С-34-3
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № С-31-3
Категория
2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ