2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 қаңтарда № 1-13-143 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 12 және  3 қосымшаларғасәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2459562,9 оның ішінде:
салықтық түсімдер – 310401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13790,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1515 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2133856,1 мың теңге:
2) шығындар – 2536049,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9799,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13147,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – - 3348 мың теңге;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың тенге;
5) бюджеттің тапшылығы – - 86285,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 86285,3 мың теңге;
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012.05.12 № 5ВС-11-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, оның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығы арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы;
елді мекендер жерлеріне, заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық
алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілеттерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені
және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын
алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем;
мемлекеттік баж;

О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2011 года № С-38-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 9 января 2012 года № 1-13-143. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2459562,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 310401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13790,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1515 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2133856,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2536049,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9799,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13147,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – - 3348 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов– 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 86285,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет 86 285,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2012 № 5ВС-11-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе;
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социального налога;
налога на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налога на имущество физических лиц;
земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельного налога на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения;
земельного налога с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов;
налога на транспортные средства с юридических лиц;
налога на транспортные средства с физических лиц;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
сбора за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбора за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах;
государственной пошлины;

2) салықтық емес түсімдерден, оның ішінде:
коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер;
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жолдау құқықтарын сатуға төлеу;
4) трансферттердің түсімдері, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде, 1409896 мың теңге сомасындағы субвенциялар.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімдері 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2012 жылға аудан бюджетінен республикалық бюджетке бюджеттік несиелерді өтеуге 3348 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012.05.12 № 5ВС-11-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. алынып тасталды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012.11.08 № 5ВС-10-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Лауазымдық жалақысын және тарифтік ставкасына кемінде жиырма бес пайызға көтеруге құқылы ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет, әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары, қалалық жағдайларда осындай жұмыс түрлерімен айналысатын мамандарына облыстық мәслихатымен келісілген тізіміне сәйкес тағайындалсын.
9. 2012 жылғы арналған аудандық бюджеттін атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауданның бюджетінде әр ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ С-38-2 шешіміне
1 қосымша

2) неналоговых поступлений, в том числе:
дивидендов на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
поступлений от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета;
административных штрафов, пени, санкций, взысканий налагаемых местными государственными органами;
других неналоговых поступлений в местный бюджет;
3) поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков;
платы за продажу права аренды земельных участков;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год в составе трансфертов из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 1409896 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений бюджета района на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3348 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2012 № 5ВС-11-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
7. исключен - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 8.11.2012 № 5ВС-10-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения и культуры, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год, согласно приложению 6.
10. Учесть, что в бюджете района предусмотрены бюджетные программы каждого аула (села), аульного (сельского округа), согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № С-38-2

7934,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
11218,5
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2400,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
185,0
040
Білім берудің мектепке дейінгі мекемелеріндегі мемлекеттік білім берудің тапсырысын іске асыру
19769,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері ДБҰ-ның оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
0,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16240,0
067
Ведомстволық бағыттағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82099,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3586,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3586,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
100202,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100202,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17588,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32041,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
836,8
006
Тұрғын үй көмегі
6852,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10915,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
413,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
584,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
371,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11177,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5441,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

7934,0
018
Организация профессионального обучения
11218,5
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2400,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
185,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19769,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16240,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82099,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3586,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3586,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
100202,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100202,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17588,3
002
Программа занятости
32041,1
005
Государственная адресная социальная помощь
836,8
006
Оказание жилищной помощи
6852,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям  местных представительных органов
10915,6
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
413,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
584,0
012
Создание информационных систем
371,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11177,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5441,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

85014
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62806
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5566
003
Мәдени – демалыс жұмысын қолдау
29433
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
22999
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4808
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11003
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6106
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4596
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
301
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11205
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6492
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1624
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3089
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23620
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастар бөлімі
16671
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14913
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1758
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6949
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6949
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21628
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8089
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8089
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
13539
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5596
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
7943
12
Көлік және коммуникация
47758
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8817
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

85014
455
Отдел культуры и развития языков (города областного значения)
62806
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5566
003
Поддержка культурно-досуговой работы
29433
006
Функционирование районных (городских) библиотек
22999
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4808
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11003
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6106
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4596
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
301
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6492
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1624
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3089
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23620
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
16671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14913
010
Организация работ по зонированию земель
1758
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6949
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21628
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8089
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13539
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5596
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7943
12
Транспорт и коммуникации
47758
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8817
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

9 460
Ауданның бiлiм беру бөлімі
87 822
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 769
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
6 494
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 094
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
2 400
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
7 934
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру үшін
0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 425
Ауылдық жерлердегі нысандарға абаттандыру және әлеуметтік инфрақұрылымдары және инженерлік-транспорттық, коммуналдық-инженерлік жөндеулер жүргізу
37 200
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
495 203,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
495 203,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) алуға
38 247
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу үшін
18 685
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
438 271,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында инжерелік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың жетіспеушілігін жетілдіру және дамыту
0
Бюджеттік кредиттер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға берiлетiн бюджеттiк кредиттер
7 281
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ С-38-2 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012.09.25 № 5 ВС-9-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
109 682,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
100 773,0
оның iшiнде:
2 470,0
2 470,0
Ауданның бiлiм бөлімі
28 637,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
28 637,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

9 460
Отдел образования района
87 822
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 769
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
6 494
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 094
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 400
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 934
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 425
На ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
37 200
Целевые трансферты на развитие
495 203,0
в том числе:
Отдел строительства района
495 203,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
38 247
На проектирование, развитие, обустройство, и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18 685
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
438 271,0
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов
7 281
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № С-38-2
Целевые трансферты из областного
бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2012 № 5 ВС-9-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Наименование
Сумма
1
2
Всего
109 682,1
Целевые текущие трансферты
100 773,0
в том числе:
Аппарат акима района
2 470,0
На капитальные затраты государственных органов
2 470,0
Отдел образования района
28 637,0
На капитальный ремонт объектов образования
28 637,0
Отдел занятости и социальных программ района

4 191,5
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
500,4
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
3 691,1
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 474,5
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
65 474,5
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
8909,1
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
8909,1
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
8909,1
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ С-38-2 шешіміне 6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық
бюджеттің атқарылу процесінде
секвестрленуге жатпайтын бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
II.ШЫҒЫНДАР
Білім беру
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
Жалпы білім беру
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ С-38-2 шешіміне 7 қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село)
ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 7 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012.11.08 № 5ВС-10-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3

4 191,5
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
500,4
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
3 691,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
65 474,5
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
65 474,5
Целевые трансферты на развитие
8909,1
в том числе:
Отдел строительства района
8909,1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
8909,1
Приложение 6 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № С-38-2
Перечень бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе
исполнения бюджета района на 2012 год
II. ЗАТРАТЫ
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № С-38-2
Перечень бюджетных программ поселков, аулов (сел),
аульных (сельских) округов на 2012 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 8.11.2012 № 5ВС-10-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3