Зеренді аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 "Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 43-290 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қыркүйекте № 1-14-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 901 266,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 260 676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 444 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 131 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 495 146,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 293 488,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 31 009,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 32 611,8 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 602 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – - 10 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 10 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 413 231,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 413 231,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі-72 722 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 1 602 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 342 111,7 мың теңге;»
келесі мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
«Аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына байланысты, 616 мың теңге сомасындағы облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттердің қайтарылуы 2011 жылғы аудандық бюджетте ескерілсін»;

О внесении изменений и дополнения в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 36-234 "О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 7 сентября 2011 года № 43-290. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 14 сентября 2011 года № 1-14-165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет Зерендинского района на 2011- 2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 901 266,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 260 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления –14 444 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –1 495 146,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3 293 488,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 009, 8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 611,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 602 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 10 000 тысяч тенге;
5. дефицит (профицит) бюджета – -413 231,7 тысяч тенге;
6. финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 231,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 72 722 тысяч тенге;
погашение займов – 1 602 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 342 111,7 тысяч тенге;»
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 616 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата»;

200
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
200

200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
200