Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/3 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде № 1-16-124 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 4 және 5 тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-118 тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
«1584022» цифрлары «1599896» цифрларына ауыстырылсын;
«1368049» цифрлары «1383923» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«1584022» цифрлары «1625222,8» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«-47773» цифрлары «-73099,8» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«47773» цифрлары «73099,8» цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 24/1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 11 апреля 2011 года № 1-16-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктами 4 и 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 24/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-118, опубликованное 14 января 2011 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1584022» заменить на цифры «1599896»;
цифры «1368049» заменить на цифры «1383923»;
в подпункте 2:
цифры «1584022» заменить на цифры «1625222,8»;
в подпункте 5:
цифры «-47773» заменить на цифры «-73099,8»;
в подпункте 6:
цифры «47773» заменить на цифры «73099,8»

«бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары» деген жолдағы «0» цифры «25326,8»; цифрларына ауыстырылсын;
жоғарыда аталған шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 1,
23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы                           Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 25/3 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

в строке «используемые остатки бюджетных средств» цифру «0» заменить на цифры «25326,8»;
приложения 147 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 23 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  Ш.Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 29 марта 2011 года № 25/3
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3519
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35712,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7758,4
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7758,4
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14623
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4955
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9668
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
13331
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13331
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7881
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5078
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5078
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
2803
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2803
Көлік және коммуникация
4673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4673
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4673
Басқалар
15174
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6137
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6137
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4718
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4718
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4319
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4319
Трансферттер
9982,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9982,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9982,4
III. Таза бюджеттік несие беру
47773
Бюджеттік несиелер
48960
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48960

007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного  значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3519
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35712,4
459
Отдел экономики и финансов района  (города областного значения)
7758,4
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
7758,4
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4955
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9668
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
13331
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства  и земельных отношений
13331
11
Промышленность, архитектурная , градостроительная и строительная деятельность
7881
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5078
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5078
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2803
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
2803
12
Транспорт и коммуникации
4673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4673
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4673
13
Прочие
15174
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6137
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6137
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4718
459
Отдел экономики и финансов района  (города областного значения)
4319
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4319
15
Трансферты
9982,4
459
Отдел экономики и финансов района  (города областного значения)
9982,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9982,4
III. Чистое бюджетное кредитование
47773
Бюджетные кредиты
48960
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48960