Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы № 27/3 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде № 1-16-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 80 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.06.2013 №  80 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-118 тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 1604896 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 206873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1383923 мың теңге;
2) шығындар – 1630222,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер – 59357 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк несиелеу – 60544 мың теңге;
бюджеттік несиелердің өтелуі – 1187 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -84683,8 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84683,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 48960 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1187 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 36910,8 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резервін 2819 мың теңге сомасында бекітсін»;
жоғарыда аталған шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Сыркин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
28 маусымдағы № 27/3
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
2011 жыл
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сумма
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 24/1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2011 года № 27/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 8 июля 2011 года № 1-16-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 80)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 80).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-118, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1604896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206873 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1383923 тысячи тенге;
2) затраты – 1630222,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59357 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 60544 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84683,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 84683,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 48960 тысяч тенге;
погашение займов – 1187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36910,8 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 2819 тысяч тенге»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Сыркин
Секретарь
районного маслихата                        Ш.Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 28 июня
2011 года № 27/3
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы