Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 28/6 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 1-16-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 80 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.06.2013 №  80 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1590584,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 206873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1369611,7 мың теңге;
2) шығындар – 1615911,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59357 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 60544 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84683,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84683,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 48960 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1187 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 36910,8 мың теңге;
келесі мазмұнды 6-1 тармақпен толықтырсын:
«6-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетіндегі облыстық бюджеттің жоғалтуларын өтемге 574 мың теңге сомасында трансферттердің облыстық бюджетіне аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының қысқартылуына байланысты ақша аударымы ескерілсін.
Трансферттердің аталған сомасының облыстық бюджетке түсімі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;

О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 24/1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 7 сентября 2011 года № 28/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 20 сентября 2011 года № 1-16-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 80)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 80).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-118, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1. доходы – 1590584,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206873 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1369611,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1615911,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59357 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60544 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84683,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 84683,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 48960 тысяч тенге;
погашение займов – 1187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36910,8 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть в бюджете района на 2011 год перечисление в областной бюджет трансфертов в сумме 574 тысячи тенге на компенсацию потерь областного бюджета в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата.
Поступление в областной бюджет указанной суммы трансфертов определяется постановлением акимата района.»;