Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 247/37-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде № 1-17-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 27/2-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 27/2-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«8 498 309» сандары «10 366 766,5» сандарына ауыстырылсын;
«7 737 419» сандары «9 605 876,5» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«8 330 804» сандары «10 235 345,7» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-11 358,8» сандары «-47 443» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«11 358,8» сандары «47 443» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
келесі «13 859 мың теңге – эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге» сөйлем жолындағы «13 859» сандары «15 688» сандарына ауыстырылсын;
«4 983 мың теңге – ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«42 704 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
845 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге;
7193 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға»;
7 тармақта:
келесі «154 216 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға» сөйлем жолындағы «154 216» сандары «161 051» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 1 апреля 2011 года № 247/37-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 12 апреля 2011 года № 1-17-151. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 27/2-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 27/2-5.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано от 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «8 498 309» заменить на цифры «10 366 766,5»;
цифры «7 737 419» заменить цифрами «9 605 876,5»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «8 330 804» заменить на цифры «10 235 345,7»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-11 358,8» заменить на цифры «-47 443»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифры «11 358,8» заменить на цифры «47 443»;
в пункте 6:
в строке «13 859 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий» цифры «13 859» заменить на цифры «15 688»;
после строки «4 983 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» дополнить строками следующего содержания:
«42 704 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
845 тысяч тенге – на оказание мер государственной поддержки участников Программы занятости 2020;
7193 тысяч тенге – на создание центра занятости»;
в пункте 7:
в строке «154 216 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «154 216» заменить на цифры «161 051»;

келесі «2 717 178 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға» сөйлем жолындағы «2 717 178» сандары «2 740 343» сандарына ауыстырылсын;
«540 000 мың теңге – Ақмол ауылы қазандығының құрылысына» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«840 000 мың теңге – Қараөткел ауылында 1200 орынды мектеп құрылысына;
740 000 мың теңге – Қосшы ауылында 1200 орынды мектеп құрылысына;
174 200 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
келесі мазмұндағы сөйлем жолы алынып тасталсын: «18 000 мың теңге – «Астана қаласы - Воздвиженка ауылына батыс жақтан кіре беріс» жол телімінің құрылысына мемлекеттік сараптама өткізуге және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
7-1 тармақта:
келесі «2011 жылғы аудандық бюджетте 179 113,8 мың теңге мөлшерінде 2011 жылғы 1 қаңтарда құрылған бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары, заңнама белгіленген тәртіппен пайдаланғаны ескерілсін» сөйлем жолындағы «179 113,8» сандары «264 884,5» сандарына ауыстырылсын;
«20 893,3 мың теңге – 2010 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттерді қайтаруға» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«85 770,7 мың теңге - 2011 жылы олардың нысаналы пайдаланылуын сақтай отырып, пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат берілген, 2010 жылдың ағымында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің сомасы, сонын ішінде:
1 925 мың теңге – Ақмол ауылында Оразақ селосынан бастап 2-ші көтеру станциясына дейін (33 шаршы метр) магистралдық жүйесін қайта құруын жобалау - сметалық құжаттамаларын әзірлеуге;
3 250 мың теңге – Ақмол ауылындағы жаңа құрылыс ауданның (1, 2, 3, 4 шағын аудандар) сумен және канализация тарату жүйесімен жабдықтау құрылысының жобалау – сметалық құжаттамаларын әзірлеуге;
3 358,1 мың теңге – Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
899 мың теңге – Ақмол ауылының электр қуатымен қамтамасыз ету желілерін жобалау – сметалық құжаттамаларын әзірлеуге;
550,2 мың теңге – Ақмол ауылының жылумен қамтамасыз ету желілерін жобалау - сметалық құжаттамаларын әзірлеуге;
49 686,5 мың теңге – Ақмол ауылындағы балабақшаның сақтауына;
901,9 мың теңге – ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;

в строке «2 717 178 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «2 717 178» заменить на цифры «2 740 343»;
после строки «540 000 тысяч тенге – на строительство котельной в ауле Акмол» дополнить строками следующего содержания:
«840 000 тысяч тенге – на строительство школы на 1200 мест в ауле Караоткель;
740 000 тысяч тенге – на строительство школы на 1200 мест в ауле Косшы;
174 200 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
исключить строку следующего содержания: «18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту строительства участка дороги «западный обход города Астаны - подъезд к селу Воздвиженка»;
в пункте 7-1:
в строке «Учесть, что в районном бюджете на 2011 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 179 113,8 тысяч тенге» цифры «179 113,8» заменить на цифры «264 884,5»;
после строки «20 893,3 тысяч тенге – на возврат целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2010 году» дополнить строками следующего содержания:
«85 770,7 тысяч тенге – на неиспользованные(недоиспользованные) в течение 2010 года суммы целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, разрешенные к использованию (доиспользованию) в 2011 году, с соблюдением их целевого назначения, в том числе:
1 925 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию магистральных сетей от села Оразак до станции 2 подъема (33 километра) в ауле Акмол;
3 250 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения и канализации в районе новой застройки (микрорайоны 1, 2, 3, 4) в ауле Акмол;
3 358,1 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы;
899 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации сетей электроснабжения аула Акмол;
550,2 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации сетей теплоснабжения аула Акмол;
49 686,5 тысяч тенге - на содержание детского сада в ауле Акмол;
901,9 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;

25 200 мың теңге – Ақмол ауылының көше-жолдары жүйелерінің құрылысына».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданы әкім                     М.Жүнісов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының
2011 жылғы 1 сәуірдегі № 247/37-4
шешіміне қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Кірістер

25 200 тысяч тенге - на строительство улично-дорожной сети аула Акмол».
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано от 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата, секретарь
Целиноградского районного
маслихата                                  Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского района»         А.Ибраева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 1 апреля
2011 года № 247/37-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы