Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 291/45-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада № 1-17-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 27/2-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 27/2-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 9 804 074,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық кірістер бойынша – 507 707 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 079,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 269 104 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9 016 183,7 мың теңге;
2) шығындар – 9 644 553,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 30 924,7 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 150 250 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 21 653,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруға (профицит пайдалану) – 21 653,9 мың теңге»;
6 тармақта:
3 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «8 192 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға»;
4 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «10 823,8 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға»;
5 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «113 342 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;

О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № 291/45-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 11 ноября 2011 года № 1-17-156. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 27/2-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 27/2-5.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 804 074,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 507 707 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 079,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 269 104 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 016 183,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9 644 553,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 924,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 150 250 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 653,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 21 653,9 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 3 изложить в новой редакции: «8 192 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования»;
абзац 4 изложить в новой редакции: «10 823,8 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования»;
абзац 5 изложить в новой редакции: «113 342 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;

6 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «11 394 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне»;
8 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «15 686 мың теңге - эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге»;
9 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «5 734 мың теңге - ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға»;
14 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «468,9 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге»;
15 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «1 582 мың теңге - аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге»;
16 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «301 193 мың теңге - Ақмол ауылындағы су құбырларын және су қайтарғышын толық жөндеу»;
19 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «1 800 мың теңге – Қабанбай батыр ауылының көше-жол желілерінің құрылыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
27 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «119 793 мың теңге - жылумен қамсыздандыратын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге»;
7 тармақта:
3 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «369 957 мың теңге - Қабанбай батыр ауылында 320 орынды балабақшаның құрылысына»;
4 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «640 000 мың теңге - Қоянды ауылында 900 орынды орта мектептің құрылысына»;
5 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «200 000 мың теңге – Талапкер селосындағы 900 орынды орта мектептің құрылысына»;
7 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «3 924 476,2 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға»;
9 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «200 000 мың теңге – Қараөткел ауылындағы 1 200 орынды орта мектептің құрылысына»;
10 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «200 000 мың теңге – Қосшы ауылындағы 1 200 орынды орта мектептің құрылысына»;
11 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «76 000 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
27 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «150 250 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың жарғылық капиталын ұлғайтуға»;
келесі мазмұндағы сөйлем жолымен толықтырылсын: «12 863,3 мың теңге – Қоянды селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
7-1 тармақта:

абзац 6 изложить в новой редакции: «11 394 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей»;
абзац 8 изложить в новой редакции: «15 686 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий»;
абзац 9 изложить в новой редакции: «5 734 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов»;
абзац 14 изложить в новой редакции: «468,9 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги»;
абзац 15 изложить в новой редакции: «1 582 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей»;
абзац 16 изложить в новой редакции: «301 193 тысяч тенге – на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения аула Акмол»;
абзац 19 изложить в новой редакции: «1 800 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по проекту ремонта улично-дорожных сетей аула Кабанбай батыра»;
абзац 27 изложить в новой редакции: «119 793 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий»;
в пункте 7:
абзац 3 изложить в новой редакции: «369 957 тысяч тенге – на строительство детского сада на 320 мест в ауле Кабанбай батыра»;
абзац 4 изложить в новой редакции: «640 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 900 мест в селе Коянды»;
абзац 5 изложить в новой редакции: «200 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 900 мест в селе Талапкер»;
абзац 7 изложить в новой редакции: «3 924 476,2 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
абзац 9 изложить в новой редакции: «200 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 1200 мест в ауле Караоткель»;
абзац 10 изложить в новой редакции: «200 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 1200 мест в ауле Косшы»;
абзац 11 изложить в новой редакции: «76 000 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
абзац 27 изложить в новой редакции: «150 250 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственных коммунальных предприятий»;
дополнить абзацем следующего содержания: «12 863,3 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Коянды»;
в пункте 7-1:

8 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «4 575,7 мың теңге – 2010 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді пайдалануға».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Д.Қамзебаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
4 қарашадағы № 291/45-4
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Специфика
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Кірістер

абзац 8 изложить в новой редакции: «4 575,7 тысяч тенге - на использование кредита, выделенного в 2010 году из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности».
2. Приложения 16 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата                                  Д.Камзебаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского
района»                                    А.Ибраева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 4 ноября
2011 года № 291/45-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы