Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № С-39/4 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 шілдеде № 1-18-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2011 жылдың 10 маусымдағы № 4С-33-5 «Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарындағы аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарындағы «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 2 077 763 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 424 279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 745 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 607 763 мың теңге;»;
«2) шығындар – 2 205 708,7 мың теңге;»;
4 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) Бозайғыр бала бақшасына күрделі жөндеу жүргізуге 65 280 мың теңге сомасында;»;
аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Сахнов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
2011 жылғы 23 маусымдағы
Ақмола облысы Шортанды
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № С-39/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 4 июля 2011 года № 1-18-135. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения сессии областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-5 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованное 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в газете «Өрлеу») следующие изменения:
подпункт 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 2 077 763 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 424 279 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 745 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 976 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 1 607 763 тысяч тенге;»;
«2) затраты – 2 205 708,7 тысяч тенге;»;
подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
«2) на капитальный ремонт детского сада Бозайгыр в сумме 65 280 тысяч тенге;»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Сахнов
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата Акмолинской